legen dan het huidige loon, maar hierover willen we het hier nu niet hebben!" Band „Uit al deze jaren van trouw dienstbetoon blijkt de verbon denheid met het bedrijf, die door de jaren is gegroeid. We derzijds vertrouwen ook, waar mee we, in een tijd die zo arm is aan vertrouwen, heel blij mo gen zijn. Ik vind het dan ook een feest tegen u allemaal te kun nen zeggen hoe dankbaar we zijn, dat u WF zo trouw bent ge bleven. Een bedrijf steunt hierop in grote mate. Met inzet van al uw krachten hebt u meegehol pen dit bedrijf te maken tot een bedrijf dat er zijn mag". Als een gelukkige omstandig heid schetst de heer Van der Vorm ook onze gunstige locatie in een welvarend gebied, in één van de grootste havens van de wereld waar een werf als de on ze toch niet weg te denken zou zijn. Het feit, dat we samen een internationale naam hebben op gebouwd in rederskringen om de voortreffelijke prestaties die we leveren op het gebied van re- Aankomst jubilarissen baasd te horen, dat om 10 mi nuten over 9 iedereen werkelijk gearriveerd was. ledereen moet wel mooi op tijd zijn opge staan!" „Dat we dit jaar zo'n groot aan tal jubilarissen hebben, heeft natuurlijk een oorzaak", vervolgt de heer Van der Vorm, „en die oorzaak ligt in de na-oorlogse hausse van mensen die bij ons in dienst traden. Vandaag heb ben we niet minder dan 140 25- jarige jubilarissen in ons mid den, daarnaast nog 3 40-jarige, en 2 jubilaressen met resp. 20 en 10 dienstjaren. Een klern rekensommetje heeft uitgewe zen, dat er hier zo'n 3600 dienst jaren vertegenwoordigd zijn, dat is 7 miljoen werkuren! Als één man dit had moeten doen", be- Felicitaties voor mej. J. de Brave peinst de heer Van der Vorm, „had hij ongeveer 1700 jaar vóór Christus moeten begin nen De gemiddelde verdien ste zal wel iets lager hebben ge- 2

Wilton Fijenoord Nieuws | 1971 | | pagina 4