waarvan een belangrijke verte genwoordiging hier in de zaal aanwezig is". En hierbij wil de heer Van der Vorm ook nog eens speciaal het zoeklicht rich ten op het „thuisfront", de da mes, en niet vergeten dit zo on misbare thuisfront te bedanken voor zijn steun achter de scher men. Symbool „Helaas is het ondoenlijk alle jubilarissen persoonlijk toe te spreken; we zouden hiervoor zo'n uur of acht moeten uittrek ken! Niettemin hebben we ge meend dit op bescheiden schaal toch te moeten doen en we me nen een verantwoorde keus te hebben gemaakt door hiervoor uit te kiezen de twee jubilares- sen, de drie 40-jarige jubilaris sen, en van de vele 25-jarige jubilarissen de oudste en de jongste in jaren". Als eerste wordt mej. Den Bra ven verzocht naar voren te ko men. „Mejuffrouw Den Braven", zegt de heer Van der Vorm, „is werkzaam op de afdeling Expe ditie en staat daar haar man netje. U hebt een uitstekend verstand en zet dit met veel ef fect voor ons bedrijf in". De tweede jubilaresse, mej. I. C. Staal, die vergezeld is van haar moeder, heeft haar sporen ver diend in de Magazijndienst en wordt geprezen om de positieve wijze waarop zij zich altijd heeft opgesteld tijdens de vele veran deringen om haar heen. Zij staat tevens bekend als iemand, die snelheid paart aan accuratesse, iets dat volgens de heer Van der Vorm lang niet altijd samengaat! Hierna is het de beurt aan de drie door hun echtgenotes ver- Bloemen voor de echtgenotes Getuigschriften voor de jubilarissen paratie, nieuwbouw, etc., etc., is iets waarop we met recht trots kunnen zijn. We zitten echter wel met een heel groot probleem en dat is, dat we nog steeds niet voldoen de eigen werknemers hebben, zodat we buitenlandse krachten - Turken en Joegoslaven-moesten aantrekken. Hierdoor dragen we aan de andere kant wel weer ons steentje bij in de ontwikke lingshulp aan deze mensen. Ook de koppelbazen/vreemde werk nemers ziet de heer Van der Vorm als een probleem van deze tijd. „Maar gelukkig beschikken we over een goede, eigen kern, 3

Wilton Fijenoord Nieuws | 1971 | | pagina 5