Spelregels voor tewerkstelling bij RS-partners Officiële mededelingen Weer naar liuis na een feestelijk gebeuren gezelde 40-jarige jubilarissen, die door de heer Van der Vorm flink in het zonnetje worden ge zet: de heer B. Vis, baas ijzer werkers, een bijzondere figuur die je alleen 's nachts kon ont moeten, wat overigens helemaal geen duistere zaak was; de heer T. Meerkerk, die er als de kip pen bij is geweest om aan het werk te gaan (hij was 14 jaar toen hij bij WF in dienst trad) en die, begonnen als ijzerwerker, met veel plezier en feeling aan het branden is gegaan; de heer A. van der Wulp, die ook al als ijzerwerker is begonnen (maar wat kun je ook anders verwach ten op een scheepswerf?) en die zowel binnen als buiten de Scheepsbouwloods als all-round vakman alle mogelijke karwei tjes opknapt. Oudste De oudste 25-jarige jubilaris blijkt de heer H. M. Smit te zijn, een consciëntieus stellingmaker, die zo tussendoor eens weg ging maar nog juist de 25 jaar heeft kunnen volmaken (de heer Smit gaat binnenkort met pen sioen). En „last but not least" de jong ste 25-jarige jubilaris, de heer S. van den Berg. Na voor koper slager te zijn opgeleid in de Be- drijfsschool, is hij via de Teken kamer terecht gekomen op de afdeling Technische Inkoop, waar hij vooral bekendheid ge niet als een man, die nooit zijn geduld verliest en niet in paniek te krijgen is. Als frappant voor beeld hiervan wordt genoemd de chaotische toestand destijds op en rondom het Nigeriaanse fre gat, waar de hoeveelheid pape rassen en aangeleverde mate rialen iedereen tot wanhoop bracht, met uitzondering dan van de heer Van den Berg. Na zich van deze plezierige taak te hebben gekweten, verzoekt de heer Van der Vorm de aan wezigen nog even rustig op hun plaats te blijven om op hun beurt speldje en getuigschrift in ontvangst te nemen en de foto graaf de gelegenheid te geven deze heuglijke gebeurtenis op de gevoelige plaat vast te leg gen. Nog lange tijd daarna is de reus achtige kantine het toneel van een feestelijk geroezemoes, waarbij vele collega's en vrien den de jubilarissen hun geluk wensen komen aanbieden. R. S. Hierbij delen wij u mede dat in de ondernemingsraden van W.F. en de R.D.M./Nw. Waterweg meerdere malen is gesproken over de regels en werktijden, die zullen gelden bij het over en weer uitlenen van personeel. In verband hiermede is in over leg met de directie van de R.D.M. het volgende besloten. Indien werknemers van de R.D.M./Nw. Waterweg worden uitgeleend aan W.F. zullen zij zich houden aan de regels en de werktijden, die bij W.F. gelden. Indien werknemers van W.F. worden uitgeleend aan de R.D.M./Nw. Waterweg zullen zij zich houden aan de regels en de werktijden, die bij de R.D.M./Nw. Waterweg gelden. Uiteraard zal de tewerkstelling plaatsvinden in overleg met de betrokken werknemers. De Directie. 4

Wilton Fijenoord Nieuws | 1971 | | pagina 6