Officiële mededelingen SAMENWERKING WERKTUIGBOUWAFDELINGEN R.D.M. EN W.F. De directies van De Rotterdam- sche Droogdok Maatschappij N.V. en de Dok- en Werf-Maat- schappij Wilton-Fijenoord N.V. hebben met instemming van de Raad van Bestuur van Rijn- Schelde Machinefabrieken en Scheepswerven N.V. besloten, dat overgegaan zal worden tot een zeer nauwe samenwerking tussen de Werktuigbouwafdelin- gen van de R.D.M. en W.F. Deze beslissing is mede geba seerd op een rapport, dat inmid dels is uitgebracht door de daartoe ingestelde Werkgroep (zie onze bekendmaking No. 149 d.d. 12-1-1971). De uitgangspunten van deze samenwerking zijn: 1. de lasten en baten van de beide werktuigbouwafdelingen zodanig af te splitsen van de resultatenrekening van de moe derbedrijven, dat één gezamen lijk werktuigbouwresultaat ver kregen wordt. Dit gezamenlijke resultaat kan dan weer met be hulp van een nader overeen te komen sleutel verdeeld worden over de beide werkmaatschap pijen W.F. en R.D.M. 2. alle commerciële werktuig- bouwaktiviteiten van beide on dernemingen in één commer ciële afdeling onder te brengen. 3. de organisatiestructuur gaat uit van een aantal produktie- afdelingen, welke door één cen traal coördinatiebureau zullen worden gecoördineerd. 4. er zal getracht worden te komen tot een specialisatie naar produkten. Voorts is besloten, dat de ge zamenlijke werktuigbouwafde lingen worden geplaatst onder de leiding van een „manage ment team", hetwelk met ingang van 10 mei 1971 met deze taak is belast, bestaande uit de heren J. H. Blok (W.F.) ir. H. J. Lambert (R.D.M.) ir. J. A. Schaap (R.D.M.) Hoewel de gedetailleerde toe komstige organisatievorm en de desbetreffende taakverdelingen, alsmede het vormen van o.a. de gemeenschappelijke commer ciële afdeling, het centrale coör dinatiebureau e.d., op korte ter mijn nader zullen moeten wor den vastgesteld, kan reeds nu gezegd worden, dat de heer Lambert belast wordt met de leiding van de gemeenschappe lijke commerciële afdeling, dat de heer Schaap belast wordt met de produktie-afdelingen, waarbij de heer Blok hem voor lopig terzijde zal staan voor wat betreft de produktie-afdelingen van W.F., terwijl de heer Blok zal worden belast met de leiding van het centrale coördinatiebu reau. Het management team zal uiter aard verantwoording verschul digd zijn aan de directies R.D.M. en W.F. W. A. MIDDENDORP BENOEMD TOT ADVISEUR Nu als gevolg van het besluit tot nauwe samenwerking van de Algemene Werktuigbouw van RDM en WF de structurele op zet van de leiding een wezen lijke verandering ondergaat, heeft de heer W. A. Middendorp verzocht zijn taak te mogen be ëindigen. De heer Middendorp heeft se dert 30 oktober 1968 op onze uitdrukkelijke wens de functie van Hoofd Algemene Werktuig bouw uitgeoefend, waarbij werd overeengekomen, dat dit voor een tijdsduur van ongeveer drie jaren zou zijn. Wij zijn de heer Middendorp zeer erkentelijk voor de wijze, waarop hij zijn moeilijke taak heeft uitgevoerd en wij hebben besloten hem te benoemen tot adviseur voor produktieaange- legenheden, zulks met ingang van 10 mei 1971. De Directie PERSONEELSABONNEMENTEN Evenals vorige jaren bestaat er voor onze personeelsleden de gelegenheid om tegen geredu ceerde prijzen in te tekenen op een serie toneelvoorstellingen, muziekuitvoeringen, enz. voor het seizoen 1971/1972. In het boekje „Oog en oor" van de „Dienst Gemeentelijke Kunst gebouwen Rotterdam" vindt u een overzicht van de mogelijk heden voor het komend seizoen. Dit boekje is vanaf heden gratis verkrijgbaar in de kantines en op de afdelingen Financiën en Administratie en Personeels dienst. Wanneer u in aanmerking wenst te komen voor bepaalde series behoeft u slechts de zich in het boekje bevindende aanmel dingsformuliertjes volledig in te vullen en voorzien van uw admi nistratienummer te zenden aan de afdeling Personeelsdienst (Hr. v. d. Bosch). U dient een briefje bij te voegen als u gespreid wenst te betalen. (Minimaal 10,— per salaris periode). Rechtstreeks naar de Dienst Gemeentelijke Kunstgebouwen gezonden aanmeldingsformulier tjes kunnen door ons niet ver der worden afgewikkeld en die nen dan rechtstreeks aan ge noemde instantie te worden be taald. Inzending van de aanmeldings formuliertjes kan vanaf heden plaatsvinden. Personeelsdienst N.B. Wij raden geïnteresseerden aan zich zo spoedig mogelijk op te geven in verband met het verkrijgen van goede plaatsen. 14

Wilton Fijenoord Nieuws | 1971 | | pagina 20