Personalia Willy Wilton- Fonds Dankbetuigingen Lees het W.F. nieuws «mi piuri Openbare Lessen. Het was verheugend zoveel mensen en vooral jonge mensen op onze werf en Bedrijfsschool te zien rondwandelen, informe rend en kijkend naar al die din gen, die de belangstelling trok ken. Was dit voor de één het buigen van een rood heetge- stookte pijp, de ander luisterde naar het concert gegeven door de leerlingen van het jeugd orkest van de W.F.-Harmonie uitstekend! na de rondrit over de werf te hebben gemaakt of het filmjournaal 1970 te hebben bekeken. Er was voor elk wat wils en er is in ruime mate ge bruik van gemaakt. W. G. E. Valk In verband met het bereiken van de pensioengerechtigde leeftijd is op onderstaande data eervol ontslag verleend aan: Lancee H. Bankw. 23-4-71 Driessen D. H. Zeilmaker 24-4-71 v. d. Hoeven J. A. Schilder 7-5-71 Feuth A- J. M. Bankw. 14-5-71 v. d. Lugt W. IJzerw. 31-5-71 Besuyen P. Bankw. 4-6-71 Ravestein G. Koker 9-6-71 Wegens verkoop oud materiaal werd in de maand april '71 ont vangen t.g.v. het Willy Wilton Fonds f 932,21. Kas ontvangen van N.N t.g.v. Willy Wilton Fonds 2,50. Ontvangen van N.N. 5,—. Mede namens mijn kinderen en kleinkinderen dank ik hierbij de directie en vrienden van WF voor het medeleven betoond bij het plotseling overlijden van mijn man. Mevrouw H. van Rij-Rink Dankbetuigingen werden ont vangen in verband met 40-jarig jubileum van D. Christen J. Th. Crepin in verband met 25-jarig jubileum van C. Bloos J. A. W. Bogaars A. Breeman J. Broekhuizen A. op den Brouw A. Burger H. Crama Joh. Jac- Dorsman W. Dijksma E. Gast C. Hardonk F. M. J. Hesselberth G. A. de Jager W. Jansen A- de Korte P. J. Lagendijk F. H. Mulder C. Plugge J. de Ruiter J. Schenk J. J. Schepers C. P Stam A. Stuije M. Tol A. P. van Uden P. L- Verlinde K. Visser Jr. J. Vletter A. P. v. d. Vos S. Willemstein D. Zuiddam J. J. van Zwienen 23

Wilton Fijenoord Nieuws | 1971 | | pagina 29