WILTON-FIJENOORD NIEUWS Verschijnt maandelijks Personeelsorgaan van de Dok- en Werf-Maatschappij Wilton-Fijenoord N.V. Lid van de RIJN-SCHELDE-VEROLME Groep INHOUD: 1 Heerlijke duik in nieuwe zwembad van Heidebad 4 Ook radiografie voor besturing van kranen 5 Jubileumviering 7 Onder scheiding voor baas Rademakers 8 Dankbetuigingen Jubilarissen van de maand 12 Regelstaven voor Zweden Personalia Willy Wilton- Fonds 13 Grotere telefooncentrale voor aansluiting schepen Adver tentie Uit de oude doos (74) De schepen die „Wilton" bouwde (Bouw- nummer 101 t/m 150) 16 Ook hier: punt 1 Veiligheid! 17 Wettelijke aansprakelijkheid 18 Voor moederdag Vereniging WF: Nieuwe unifor men voor Harmonie en het Tamboerkorps 20 Harmonie musiceert in radio-uitzending In Memoriam Pag 3 omslag Afdeling Zwemmen Personeelsabonnementen /Advertentie Bedrijfsschool. Redactie-commissie: ir O. J. van der Vorm, voorzitter; B. Blommers; A. van Dijk; A. Heiwig; drs R. A. Kollewijn; S. J. Loos; J. Noordewier; P. Ooms; M. C. Oranje; jhr. ir R. F. P. Röell; M. van Vliet. C. Keyzer (eindredacteur) Medewerkers: F. W. Dingjan; W. G. Kienhuis; A. A. Potuyt; W. G. E. Valk. Het overnemen van artikelen, toto's of gegevens uit dit personeels orgaan is niet toegestaan, tenzij met duidelijke bronvermelding. Voor het overnemen van foto's is tevens de toestemming van de redactie vereist. Kopij volgend nummer: de kopij voor het juninummer dient vóór 10 juni in het bezit van de eindredacteur te zijn. Voorplaat: In opdracht van de Zweedse onderneming Asea Atom ver vaardigen wij 113 pistontubes en guidetubes (regelstaven) voor een kernenergie centrale in Zweden. Op de foto is de heer Van Yperen bezig met het rondslijpen van een piston tube, onderdeel van de regelstaafaandrijving. De pijp is ruim 4 meter lang en heeft een binnendiameter van 60 mm en een buiten diameter van 70 mm. Voor zo'n onderdeel gebruikt men corrosievast- staal. (zie pagina 12)

Wilton Fijenoord Nieuws | 1972 | | pagina 2