Heerlijke duik in nieuwe zwembad van Heidebad Burgemeester van Epe: „Sport en cultuur zijn één" I optredende heer Wilton in zijn hoedanigheid van secretaris van de Stichting Heidebad de aan wezigen een hartelijk welkom toeroepen. Onder hen bevond zich onder andere het lid van de Raad van Bestuur van de N.S.U., de heer Warning. De heer Wilton schetste het cen- Burgemeester Bergh ontvangt de oeerde vakantienannerc; kPrn schaar. Rechts achter Mej. Jopie van geerae vakantiegangers kern- qs staat Heidebad's bedrijfsleider achtig de staat van dit heerlijke J. van der Moer „Vanuit de gemeenschap is hier iets gebeurd, dat alle hulde ver dient. En het bereiken van deze mijlpaal zal u grote voldoening geven". Burgemeester J. H. Bergh van de gemeente Epe was hiervan overtuigd in zijn toe spraak. Dat gebeurde tijdens een fees telijk vlagvertoon ter gelegen heid van de opening van een spiksplinternieuw zwembad in vakantiecentrum Heidebad te Epe op dinsdag 9 mei j.l. Niet slechts de burgemeester, maar iedereen was op deze door de heer ir B. Wilton geleide bij eenkomst uitstekend te spreken over dit fraaie bad van 25 x 12 meter met verwarmingsmogelijk heden tot maximaal dertig gra den en een goede zuiverings installatie. Vakantiegangers In later afgenomen interviewtjes benadrukten enige daar gelo- zwembad: „Het is zó Al of niet vergezeld van het veelzeg gende duimgebaar omhoog. Eerst echter zou de als gastheer trum. zoals het in het verleden is ontstaan en in zijn koppeling aan het heden zei hij: „We heb ben Heidebad altijd gepoogd te houden, zoals het was. Ik bedoel daarmee: op dezelfde eervolle plaats als in het verleden. Het wordt steeds moeilijker, gezien het kleiner worden van de finan ciële speelruimte binnen de be drijven". Vervolgens stak hij de voorzitter van de Stichting, de heer Ruys, afwezig wegens verblijf buitens lands, een pluim op de hoed. „Hij is eigenlijk de mentor van dit nieuwe zwembad geweest. Ook heeft hij zich sterk beijverd de nodige gelden bijeen te krij gen. Het was wel nodig; er werd hier als het ware in een poeltje gezwommen". Burgemeester Bergh knipt het lint door 1

Wilton Fijenoord Nieuws | 1972 | | pagina 3