In memoriam Vereniging WF ca. 10 17- 6-1972 J. de Wolff 96 jaar ketelmaker (oud-werknemer) 30- 8-1972 A. J. Futselaar 80 jaar fitter (oud-werknemer) ca. 22 dienstjaren 31- 8-1972 J. v. Wingaarden 89 jaar koker (oud-werknemer) 17- 9-1972 P. A. Tavenier 66 jaar ketelmaker (oud-werknemer) ca. 21 dienstjaren 18- 9-1972 J. C. Troost 86 jaar smid (oud-werknemer) ca. 22 dienstjaren 25- 9-1972 H. J. Wessling 87 jaar brander (oud-werknemer) ca. 28 dienstjaren 27- 9-1972 J. C. v. d. Nieuwenhuyzen 43 jaar beveiliging dienstjaren Hoewel hij reeds ge ruime tijd ziek was, trof het bericht van het overlijden van de heer J. C. van den Nieuwen huyzen op 27 septem ber j.l. ons toch nog plotseling. Hij was pas 43 jaar, toen hij ons na onge veer 10 dienstjaren ontviel. Dienstjaren waarin hij op bijna alle plaatsen in de af deling Beveiliging had gewerkt. Hij voerde zijn werk steeds naar behoren uit. Hij was een gewaardeerde collega, die wij niet zullen vergeten. Met leedwezen geven wij kennis van hun overlijden. Hun nagedachtenis zal door ons in ere ge houden worden. Afd. Biljart Nadat wij in het afgelopen ver enigingsjaar al drie van onze vrienden door overlijden hebben verloren, nl. de heren Dries, Crist en Bams, vernamen wij op d.d. 24 sept. j.l. het droeve be richt dat onze vriend, lid en mede-oprichter van onze afd. biljart, Th. A. Heymink, ook, na een kortstondige ziekte, was overleden. Wéér verloren wij een vriend, die niet alleen op onze clubavon den, maar ook daarbuiten, een leegte achterlaat. Wij zullen Theo, net zo min als Tinus, Willie en Gerrit, kunnen vergeten. Zij allen stelden het gezellige contact met vrienden in de biljartsport boven de sport zelf en daardoor heeft het spel, voor ons allen, meer inhoud ge kregen dan alleen maar caram boles verzamelen. Stuk voor stuk waren deze mensen onze vrienden die op dezelfde wijze zich aan onze vereniging ver bonden voelden. De echtgenoten, kinderen en fa milieleden, die het nu zonder de steun moeten zien te klaren, voelen het verlies het zwaarst, maar wij hopen dat het hun steun geeft, dat zij weten dat wij ook een gemis voelen en steeds merken, dat wij een nauwere vriendschap in onze club heb ben dan als mogelijk wordt ge acht. In het voorbije seizoen hebben wij, behalve de traditionele twee kampen, de onderlinge compe titie gespeeld, maar doordat wij zoveel vrienden naar hun laat ste rustplaats hebben gevolgd, hebben wij allen met minder animo gespeeld en niet de be hoefte gevoeld om, zoals ge woonlijk, een feest rond de prijs winnaars bij de prijsuitreiking te houden en daar de glans van een kampioen er dit jaar niet af 20

Wilton Fijenoord Nieuws | 1972 | | pagina 22