zal stralen, zullen de eerste plaatsen op een summiere wijze op een nader te bepalen tijdstip worden bekend gemaakt. Wij wensen hun die het verlies moeten dragen nog veel sterkte toe. Secr. Afdeling zwemmen Contributies 1973 In verband met de stijging der kosten, zien wij ons genoodzaakt de contributie met ingang van 1 januari 1973 te verhogen. De nieuwe contributies - geba seerd op één zwemtijd 40 minuten) per week, inclusief les geld - worden als volgt: 1. Via WF-computer salarisad ministratie per lid, per peri ode 4 weken) 4,75 en „volgende" kind (2e kind, enz. uit één gezin) per peri ode 4 weken) 4, 2. Via giro voor buiten-leden per lid, per kalendermaand 5,25. Opm.: Géén reductie voor „volgende" kind(eren). Het eventueel opzeggen of be danken van het lidmaatschap dient met één maand opzegging vóór het einde van het vereni gingsjaar (1 januari tot en met 31 december) schriftelijk te ge schieden. Conclusie: Opzeggen dus vóór 1 december. Tussentijdse opzeggingen kun nen slechts bij uitzondering - ter beoordeling van het bestuur - toegestaan worden. De „buiten"-leden (categorie 2) dienen per halfjaar - bij vooruit betaling - hun contributie te storten op: Postgiro 2307548 ten name van penningmeester vereniging Wilton-Fijenoord afd. zwemmen, p/a Oleanderstraat 50, Maassluis. Na het storten der half-jaarlijkse contributie worden de lidmaat schapskaarten (met pasfoto) ter hand gesteld en wordt toegang verleend tot het zwembad. Voor de tweede helft van het jaar zal deze procedure worden her haald en wordt een nieuwe lid maatschapskaart met gewijzigde kleur uitgereikt.

Wilton Fijenoord Nieuws | 1972 | | pagina 23