belangstelling van directie en staf natuurlijk waren de familieleden en kennisjes er ook groep een weekend naar het centrum toe." Boek Zoals gebruikelijk werden de leerlingen met de beste examen resultaten verrast met een boek. Dit keer reikte de heer Wilton een Nederlands woordenboek uit aan: Joop Jongen (Bemetel A); Koos Reniers (Uitgebreid Bemetel); Peter Weymans (Uit gebreid Bemetel-avondcursus); Rinus van Offeren (Sectiebouw en afschrijven in de scheeps bouw); Ab Netten (Uitgebreid Wilton-Fijenoord); John Bijl (Uit gebreid Wilton-Fijenoord); Hans van der Eng (Uitgebreid Wilton- Fijenoord). Hierna volgde de diploma-uit reiking door de wnd. chef van de school, de heer W. Bijlo. Met een verheugd gezicht over handigde de heer Valk een taart aan Leo van Munster (pijpenbe- werker), omdat hij degene was, die als 3.000ste een diploma aan de WF-bedrijfsschool behaalde. Mevrouw Konings van de Stich ting Lentefeest mocht een cheque van 1044,45 ontvangen voor het goede werk van de Stichting. Het geld was bijeen gekregen door de verkoop van door de leerlingen vervaardigde nijverheidsvoorwerpen, te koop aangeboden op de stand van de bedrijfsschool eerder dit jaar in de Margriethal. Hij vroeg speciale aandacht voor de twee geslaagden B. Breeder- veld en K. C. Polderdijk, die ge durende twee jaar in de avond uren een cursus aan de school in de Tamboersstraat volgden in Machinaal Verspanen. Dank Natuurlijk was er een dankwoord voor allen, die zich hebben inge zet voor het opleiden van de leerlingen. Het kwam uit de mon den van de heer Valk en school- oudste Aad v. d. Velden. De al eerder geciteerde heer Blommers zei over het diploma: ,,Het geleerde krijgt pas inhoud, wanneer het ook in de praktijk wordt gebracht. Als je in die praktijk komt, zul je zien, dat deze afsteekt tegen de beschut te omgeving van de school. Maar durf gerust wat aan je oudere collega's te vragen. Daar kom je het verst mee. Mopper niet te veel, want er zijn in ons bedrijf goede wegen om als er je iets dwars zit, dit tot een oplossing te brengen. We hebben tenslotte een bedrijfsleiding met een wel willend oor." Tot slot zij vermeld, dat een en ander in een aantrekkelijke mu zikale omlijsting werd gezet door ook de bedrijfsleiding en enkele ondernemingsraadsleden waren aanwezig ;«nv. 2

Wilton Fijenoord Nieuws | 1972 | | pagina 4