16 matig met meer handbal- nieuws in WF-nieuws te ver schijnen, maar het leek ons beter de kennismaking eerst wat te hernieuwen. Dus daar over de volgende keer. Kontaktkommissie WF-Handbal. Inlichtingen kunt u ook ver krijgen bij nevenstaande be stuursleden: Fotoclub Wilton-Fijenoord Natuurlijk hadden wij weer eens een fotomodel-avond in gelast in ons programma van 1 februari 1973. Dat er deze keer maar liefst vier Vlaar- dingse schonen waren om te poseren, verheugde ons al len. Letterlijk en figuurlijk was het een knalavond. Er is wat afgeschoten die avond. Wij schatten bij elkaar honderden en menige fotohandelaar vaart er wel bij. Hr. Kienhuis, onze fotograaf, liep goedkeu rend rond, hier en daar aan wijzingen gevend of wat ver stellend aan de fotolampen. Nieuwe leden meldden zich deze avond en dat breidde weer de kerngroep uit. De steeds mooiere en betere Tennissen een Trimgelegen- heid in Optima Forma! Op het moment dat wij deze regelen voor u concipiëren heersen buiten nog in volle glorie de gure elementen van de winter, dit ondanks het feit dat wij tot nu toe niet van een strenge winter kun nen spreken. Wanneer u dit stukje echter onder ogen krijgt is het jaar getijde reeds danig gevor derd en duurt het niet lang meer of - om een vakuit drukking te gebruiken - wij kunnen weer de wei in. Van dit heerlijke moment zouden wij gaarne een on gebreideld aantal onzer me dewerkers willen laten profi teren en hiertoe is ten volle gelegenheid op de twee ten nisbanen, welke zo idyllisch op onze werf achter het ge boomte en het struweel ver scholen liggen. Reeds menig een zette op deze banen de eerste wankele schreden op het tennispad en zo u nog niet tot deze selecte groep H. Overheul, Ger. werkplaats MF 2, huistelefoon 71 13 39; L. J. Boer, Tek. kamer Rep. (Hoofdkan toor), huistelefoon 2611 70; J. Verzijden, Tek. kamer Alg. Werkt. Bouw (n.b. Mach.fabr.), huistelefoon 70 24 22. apparatuur levert steeds meer goede foto's op, maar de man achter het glazen oog moet 't toch maken door het te zien. De techniek van de donkere kamer moet nog bijgeschaafd worden, maar wij blijven ons best doen. Naar wij hopen zullen de dames een belangrijk aantal goede foto's ontvangen, die hun beloning vormt voor hun poseren. Voor hun wel echt inspannend poseren, want al lijkt het makkelijk en eenvoudig, de warme lam pen en de steeds aandacht vragende fotografen (pardon, amateur fotografen) doen wel eens een vermoeiende zucht slaken. Al met al zien we terug op een bijzonder prettige foto clubavond. Het Bestuur. mocht behoren is er nu de gelegenheid om lid van onze vereniging te worden. In verhouding tot de werkelijk schrikbarende prijzen welke elders voor het lidmaatschap van een tennisvereniging moeten worden betaald zijn onze contributies zeer zeker redelijk en aanvaardbaar en dit behoeft dus geen reden te zijn om geen gebruik van onze uitnodiging te maken. Om u de intrede in onze club te vergemakkelijken heb ben wij hieronder een invul- formulier afgedrukt, hetwelk wij u na invulling verzoeken op te sturen naar onze secre taresse, mevrouw C. v. Noor dennen, Afdeling Algemene Werktuigbouw Corresponden tie, op ontvangst waarvan wij u een convocatie zullen toe sturen, waarin staat vermeld waar en wanneer u zich kunt melden. Mocht u de kunst van het tennisspel verder nog niet machtig zijn, dan kunt u we derom tegen een zeer aan vaardbare vergoeding gebruik maken van uitgebreide ten- nislessen, welke onder lei ding van een door ons aan getrokken tennislerares zul len worden gegeven. Er zal op de openingsdag gelegen heid zijn om met haar kennis te maken, terwijl dan tegelij kertijd een nadere afspraak omtrent datum en uur kan worden gemaakt. Het zal u duidelijk zijn dat het ons, gezien de grillige weers omstandigheden welke er nu eenmaal in ons landje aan de zee heersen, niet moge lijk is om reeds nu de ope ningsdatum op te geven, doch u kunt ervan verzekerd zijn dat zodra deze bekend is wij u hiervan onverwijld in kennis zullen stellen. Resumerend zouden wij u willen toeroepen, schroomt u niet en voegt u in onze rijen om op deze manier deel te nemen aan een alleszins gezonde zomersport, dit tot heil van tors en spieren. Bestuur Tennisvereniging Wilton-Fijenoord. Naam en voornamen voluit Geboortedatum Straat en huisnummer Woonplaats Naam en voorletters van huisgenoot in bedrijf Werkzaam Registratienummer Neemt deel aan de training: JA/NEE (svp doorhalen wat niet verlangd wordt)

Wilton Fijenoord Nieuws | 1973 | | pagina 18