WILTON FIJENOORD NIEUWS Inhoud Personeelsorgaan van de Dok- en Werf- Maatschappij Wilton-Fijenoord B.V. Lid van de RIJN-SCHELDE-VEROLME Groep. Verschijnt maandelijks Redactie-commissie: ir O. J. van der Vorm, voorzitter; B. Blommers; A. van Dijk; A. Heiwig; drs R. A. Kollewijn; S. J. Loos; J. Noordewier; P. Ooms; M. C. Oranje; jhr. ir R. F. P. Röell; M. van Vliet; C. Keyzer (eindredacteur). Medewerkers: F. W. Dingjan; W. G. Kienhuis; A. A. Potuyt; W. G. E. Valk. Foto van de maand: De stapelloop van het derde voorschip voor Sea-Land 1 Perfecte stapelloop van derde voor schip voor Sea-Land Service. 2 Officiële mededelingen "In het dagelijkse werk heeft iedereen eigen grote invloed". 4 Twee bestaande Sea-Land schepen krijgen vinnen. 5 Jubilarissen van de maand. 10 Punt 1: veiligheid! 11 Vorming en opleiding. 12 Dankbetuigingen Personalia 13 Volgroeid musiceren van Harmonie WF 14 Drukke receptie bij afscheid dirigent Harmonie. 6 Rijn-Schelde-Verolme, Nieuws van partners. 7 Secties voor "Hercules" Secties OK-tankers in Lasloods 8 Uit de oude doos. 15 Jeugdorkest kreeg bezoek uit Amerika. 16 Vereniging WF Vakopleiding 3 omslag - In memoriam 9 Scheepsbouwloods in aanbouw in 1920/21 Het overnemen van artikelen, foto's of gegevens uit dit personeelsorgaan is niet toegestaan, tenzij met duidelijke bronvermelding. Voor het overnemen van foto's is tevens de toestemming van de redactie vereist. Kopij volgend nummer: de kopij voor het aprilnummer dient vóór 10 april in het bezit van de eindredacteur te zijn.

Wilton Fijenoord Nieuws | 1973 | | pagina 2