Vereniging 18 kVJ a Zaterdag 5 mei 1973 Fotografische tocht naar Woudrichem. Na even het stadje verkend te hebben lieten wij ons over zetten met een motor-roei boot naar Slot Loevestein. Twee fotomodellen vergezel den ons die dag. Dat de stemming goed was aan boord blijkt uit bijgaande foto. Dat je echter zo maar niet een kasteel kan betreden on dervonden wij. Met 't zwaard in de hand verdedigde één der meisjes de toegang op de slotbrug. Nadat wij haar onder (fotografisch) vuur hadden genomen mochten wij naar binnen. Hugo de Groot in een boekenkist ver meldt de geschiedenis al, maar ook één van de meis jes wist er in te komen en moest natuurlijk zo op de foto. Behoudens de felle plensbui in de boot op de terugreis en windkracht 8 zien wij toch terug op een prettige dag. We hopen dat de vele foto's die gemaakt zijn, een goed resultaat opleveren. Wij zien uw werk met belangstelling tegemoet. Het bestuur in de boot genomen Jaarvergadering Harmonie Wilton-Fijenoord Op zaterdag 17 maart jl. heeft de Harmonie haar jaarverga dering gehouden. Dit ge schiedde in het Clubgebouw op de Werf. Om ongeveer 3 uur opende de voorzitter de vergadering en heette alle aanwezigen hartelijk wel kom. In het bijzonder de ere voorzitter, de heer Ir. B. Wil ton. Verder de heren C. Key- zer, H. Roozendaal, H. H. Har donk als 2de dirigent, en W. Vos dirigent Jeugdorkest, als mede mevrouw Berger. De agenda gaf vervolgens het punt jubilarissen aan. Hiervoor gaf de voorzitter het woord aan de heer ir. B. Wil ton. Als eerste was aan de beurt de heer G. Berger. De ze was met zijn echtgenote aanwezig omdat de heer G. Berger 25 jaar aan de ver eniging was verbonden. De heer Wilton dankte de heer G. Berger voor de trouw aan de vereniging en zijn echtge note voor de steun aan haar man en de vereniging ver leend. Hij ontving het speldje van de K.N.F. met oorkonde, het jubileuminsigne van de Harmonie, en een platenbon. Voor mevrouw Berger was er een doos bonbons. Vervol gens richtte de ere-voorzitter zich tot onze secretaris W. Rissema, die 121/2 jaar be stuurslid was. Ook hem werd dank gezegd voor het ver richte werk. De heer J. Jon- gebreur, die ook het feit her dacht, dat hij 121/2 jaar be stuurder was, ontving loven de woorden van de heer Wil ton voor het vele gedane werk. Twee leden waren 12V2 jaar lid van de Harmonie. Dit wa ren de heren A. L. P. Har donk en G. Struijs. Voor hun trouw aan onze harmonie werden deze beide heren eveneens door de ere-voor zitter in het zonnetje gezet. Als laatste was aan de beurt onze voorzitter J. Vos. 15 jaar was het geleden dat de heer j.Vos in het bestuur werd ge kozen en die sindsdien in di verse functies te hebben ge diend thans de voorzitters hamer hanteert. De heer Wil ton dankte de voorzitter voor zijn ijver en toewijding en liet dit gepaard gaan met een fraai kado. Voor zijn echtge note (onze paukeniste) me vrouw L. Vos was een boeket bloemen op zijn plaats vond de heer Wilton. Alle jubilarissen ontvingen een herinnering aan deze dag. Nu werd de agenda weer ver volgd. Na de ingekomen stukken volgde de notulen jaarvergadering 1972. Deze werden goedgekeurd door de vergadering. Ook het jaar verslag van de secretaris als mede dat van de penning meester werden zonder op- of aanmerking door de ver gadering goedgekeurd. De voorzitter dankte zowel de secretaris als de penning meester voor het werk in het afgelopen jaar als zodanig gedaan. Bij monde van de heer C. J. Rissema verklaarde de kas controlecommissie dat alle bescheiden bij de penning meester in prima staat waren bevonden. Daar de heer C. J. Rissema aftredend was werd als nieuw lid der kascontrole commissie benoemd de heer G. Struijs. Nu volgde het bestuursbeleid 1 als volgende punt. Geen op- of aanmerkingen op het be stuursbeleid was de mening van de vergadering. Daarna bestuursverkiezing. Aftredend 1ste secretaris W. Rissema, 2de voorzitter C. van Kapel en alg. adjunct J. Jon- gebreur. De beide eerste stelden zich herkiesbaar, de heer J. Jon- gebreur zag van een verdere bestuursfunctie om persoon lijke redenen af. Als candi- daat was door de vergade ring gesteld de heer L. Ro- mijn. Daar er geen andere candidaten waren gesteld werd de heer L. Romijn als bestuurslid gekozen evenals de beide heren die zich her kiesbaar hadden gesteld. Door de voorzitter werd de

Wilton Fijenoord Nieuws | 1973 | | pagina 20