9 9 9 9 15 Met leedwezen geven wij kennis van hun overlijden. Hun nagedachtenis zal door ons in ere gehouden worden. Vereniging Dankbetuigingen Hij was 59 jaar en diende bijna 16 jaar onze afdeling Beveiliging. Na zijn in diensttreding doorliep hij in vrij korte tijd de verschillende plaatsen en ran gen tot hij tenslotte de rang van wacht commandant bereikte. Hij heeft zich bij al zijn werk doen ken nen als een accuraat medewerker, ge waardeerd door zijn chefs en door hen, aan wie hij leiding placht te geven. Evenzeer gewaardeerd door zijn colle ga's. Zijn goede verstand en zijn nuchtere kijk op allerlei zaken, stelden hem in staat goed bruikbare adviezen te ge ven. Al met al een medewerker, die ons veel te vroeg ontviel. 5-10-1973 P. Donk 51 jaar ijzerwerker ca. 20 dienstjaren Met ontsteltenis namen wij kennis van het plotseling heengaan, in de leeftijd van 51 jaar, van de heer P. Donk, op 5 oktober De heer Donk was werkzaam als ijzer werker in de sectiebouw van de afde ling Scheepsbouw Nieuwbouw. Hij had ca. 20 dienstjaren. De heer Donk was een goed vakman, die zijn werkzaamheden tot volle tevre denheid en met goed vakmanschap verrichtte. In de omgang met zijn collega's en superieuren werd hij zeer gewaardeerd. Door zijn verscheiden hebben wij een goede collega verloren. Dankbetuigingen werden ont vangen i.v.m. 40-jarig jubileum van: J. Blok K. Boelhouwer 25-jarig jubileum van: J. van Aart A. Andriesen A. Crielaard G. Droge F. R. Egberts R. Hemkes A. Huisman Th. de Kok M. Pranger J. Pleijsier A. Scheffer Afdeling Fotografie Donderdag 13 september be tekende de opening van het nieuwe fotoseizoen. De leden vergezeld van hun echtgeno tes waren die avond de gas ten van het bestuur. De be langrijkste gast echter op die avond was de heer v. d. We tering, Bondsconsul Zuid- Holland van de Amateur Fo- tografenbond. Op leuke en onderhoudende wijze bracht Voor de vele blijken van me deleven na het plotseling overlijden van mijn man, be tuig ik mijn oprechte dank aan directie en collega's. Deze dank spreek ik tevens uit namens mijn dochters. Mevrouw G. Donk-Huizer Hiermede betuig ik mijn op rechte dank voor het mede leven betoond tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn man. Mevrouw E. Feelders-Vis Hiermede betuig ik mede na mens mijn kinderen mijn har telijke dank voor het mede leven betoond na het overlij den van mijn geliefde man en voor de kinderen hun zorg zame vader. Mevrouw J. Sluimer- van Noord Mede namens de kinderen dank ik allen hartelijk voor de betoonde belangstelling na het overlijden van mijn man. Mevr. C. van Daalen-Leunis hij een prachtige diaserie over Oost-Afrika. Een goed begin is het halve werk zegt men en zaterdag 15 september was dan ook de werffotografiedag. Een ca. 60-tal gasten uit Breda, Den Haag, Vlaardingen, Rotterdam en natuurlijk onze eigen le den werden deze morgen bij een gezellig kopje koffie door de voorzitter welkom geheten. Om ongeveer half tien ging men over tot daden. Tot 12 uur werd eerst de westzijde van de werf onder „fotogra fisch" vuur genomen, waarna men na geluncht te hebben de oostzijde belegerde. Vrouwe Fortuna was ons goed gezind op deze schitterende dag, want om half twee werd een 225.000 tons tanker bin nen gesleept. Met veel aan dacht (zie foto 1) werd dit spektakel gevolgd en gefoto grafeerd. Dat fotograferen niet altijd ge makkelijk is bewijst foto 2 wel; deze dame moest zelfs op de knieën om een goed resultaat te bereiken. Al met al was dit een zeer geslaagde dag. Bij het afscheid om ca. 3 uur 's middags werden

Wilton Fijenoord Nieuws | 1973 | | pagina 17