Deinende vrolijkheid tijdens middag voor WF-gepensioneerden ,,U bent zó'n publiek ik kan u overal aanbevelen". Met het bekende gebaar van de duim omhoog tekende conferencier Bob Vrieling de sfeer in De Doelen in Rotter dam, waar op 30 oktober jl. 's middags een bont variété programma in elkaar werd gezet voor de gepensioneer den van Wilton-Fijenoord. Over de opkomst viel niet te klagen, geenszins. De zaal zat stampvol. En daar maak te het lid der directie, de heer ir B. Wilton, in zijn ope ningswoord dan ook gewag van. „Fijn dat u er allemaal bent en vooral met zo velen, daar ben ik blij om. Op de zaak gaat alles goed; daar om heb ik vrijwel niets te zeggen. Het gaat bijna net zo goed als in de tijd, toen u nog bij Wilton-Fijenoord werkte." De heer Wilton merkte nog op, dat we gewoon op de zelfde golflengte doorgaan. ,,We bouwen nog steeds schepen. Hoewel wat er nu in het bouwdok ligt: een heel groot vat". En hiermede grapte hij wat over de Spar, zijn eigen pensionering en de autoloze zondag. Flitsend Hierna ontpopte zich een bij zonder leuk programma, waarvan de onderdelen ge zellig aan elkaar werden ge regen door Bob Vrieling en die op hun beurt in een sma kelijke omlijsting werden ge plaatst, waarvoor het Trio Bram Schilperoort zorgde. Het accordeonduo ,,De Wi- co's" bracht meer dan ac- cordeonmuziek (oude har monica, alt- en sopraansaxo foon en zang). Vooral de tap- dancing op "When the Saints" sloeg flitsend in. Voor vrolijke, warmbloedige Latijns-Amerikaanse muziek zorgden "Los Amigos del Parana". Van dit onderdeel zullen velen zich de prach tige harpsolo blijven herin neren. Om het lijf Balletachtige acrobatiek in een zoel sfeertje was er ook. De „Kamé's" brachten een knap uitgebalanceerd pro gramma, dat in tegenstelling tot de letterlijke betekenis van het woord echt wel het nodige om het lijf had. De sterk meelevende zaal werd helemaal actief bij het optreden van de jonge trom- Koffie en gebak tijdens de pauze petist "Marty", die met be kende melodieën voor het nodige vuurwerk zorgdroeg, maar op een puur muzikale manier. Het deinen en hossen op de stoel bouwde zich ook nog uit op de noten van de car navalschlagers, die de „Twee Pinten" de lucht in knalden. Daarbij mogen wij evenmin het grappige clownsnummer vergeten. Alles bijeen een fijne middag vonden de oud- WF medewerkers En gelachen dat we hebben.... Gezellige ontmoeting....

Wilton Fijenoord Nieuws | 1973 | | pagina 16