Jeugdharmonie Tamboerkorps 16 Vereniging mam H van het bedrijf de Heer A. A. Potuyt. Om 10 uur arriveerde de bus in het Vormingscentrum. Daar de sportleraar als kwar tiermaker vooruit was gegaan stond de koffie alreeds klaar, tevens vertelde de heer Van Maanen iets over de door de aanwezigen uit te voeren huishoudelijke werkzaamhe den. Om 11 uur werd de vei ligheidscommissie geïnstal leerd. Deze bestaat uit de voorzit ter de heer W. Bijlo en de vertegenwoordiger van de leraren de heer Ph. F. Wes terduin en 16 veiligheidsin specteurs (gekozen leerlin gen, uit elke klas één). Na de installatie werd uit eengezet Het doel en het functioneren van de veilig heidscommissie. Na de lunch en een forse wandeling leidde de heer Potuyt de Quiz ,,Wat weten we over veiligheid in het al- WILTON-FIJENOORD Bij onze laatste oproep voor nieuwe leerlingen, hebben zich weer verschillende nieu we leerlingen aangemeld. Het jeugdorkest heeft nog enkele instrumenten liggen. Indien er kinderen, van wie vader of broer/zuster bij ons bedrijf werkzaam is, idee hebben om lid van ons jeugd orkest te worden, is er nu nog gelegenheid. De leeftijd is vanaf 10 jaar tot 18 jaar. Het is een prachtige gelegenheid om een instru ment te leren besDelen. De gemeen". Hierbij werden de jongens getest op hun al reeds aanwezige kennis op dit gebied, waarbij tevens ge bruik mocht worden gemaakt van de bestaande veilig- heidsgeschriften. Het hierop volgende diner werd ver zorgd door „Tante Trees" in het Schuttershof. Geslapen werd er in tweepersoons ten ten hetgeen sommige jon gens te denken gaf met het safarie-kamp de Beekse Ber gen zo dicht in de buurt. De volgende dag werd van de in de bossen gebouwde turnbaan een druk gebruik gemaakt. Hierna werd er ge- lunched, waarna de tenten werden afgebroken. Als laatste onderdeel van dit programma gaf de heer Potuyt een nabeschouwing over de veiligheidsquiz waar bij de winnaars mochten kiezen uit een aantal prijzen. Hierna werd deze bijeen komst afgesloten door de heer Bijlo waarbij tevens door Bedrijfsschool-leerling H. J. Krikken een dankwoord werd uitgesproken. Hans van Eijk. Wim de Kok. AFDELING ZWEMMEN In het Sportfondsenbad te Schiedam heeft EXAMEN- ZWEMMEN plaats gevonden. De volgende personen van onze vereniging hebben een diploma behaald, te weten: Diploma A E. Trouerbach 6 jaar) Diploma B Petra Vrijenhoek 8 jaar) Miranda Moti (10 jaar) Pieter H. Plate 7 jaar) Corn. v. d. Klooster (10 jaar) Judith E. de Bruyn 7 jaar) Karin Verwijs (10 jaar) Diploma A Corn. J. M. Moerman 8 jaar) H. C. van Zijl 9 jaar) Robert Verwaal 7 jaar) Eveline M. Sachs (8 jaar) De geslaagden worden hier bij van harte gefeliciteerd. HET BESTUUR. opleiding geschiedt door ui terst bekwame leraren van de Rotterdamse Muziek school. U kunt zich aanmel den door de onderstaande strook in te vullen. De oplei ding geschiedt klassikaal, dus met groepjes, waar zo wel theoretisch als praktisch onderricht wordt gegeven. Na aanmelding ontvangt u zo spoedig mogelijk bericht, waar u zich moet melden. Strook inleveren bij secr.: W. Rissema, Albardastraat 3, Schiedam. HARMONIE WILTON-FIJENOORD Aangezien ons tamboerkorps thans uitkomt in de hoogste afdelingen van diverse con coursen, is er gelegenheid om zich aan te melden als lid. Indien er op het bedrijf mensen zijn, die reeds tamboer zijn of er voor willen leren, kunnen zij bij ons Tamboerkorps terecht. Ook jonge leerlingen zijn van har te welkom. De leeftijd is van af 14 jaar. U kunt zich aanmelden door de onderstaande strook in te vullen en deze op te sturen naar het secretariaat, W. Ris sema, Albardastr. 3, Schie dam. U ontvangt dan zo spoedig mogelijk bericht, waar u zich moet vervoegen. De repetitieavond is elke woensdagavond in ons repe titielokaal. S.v.p. invullen in blokletters Naam Adres Gemeente geeft zich hierbij op als leerling van het Jeugdorkest Wilton- Fijenoord. Vader/broer/zuster werkzaam bij Dok- en Werfmaatschappij Wilton-Fijenoord onder administratie no. Afd. - Handtekening Ouders S.v.p. invullen in blokletters Naam Adres Gemeente ondergetekende geeft zich hierbij op als lid van het Tamboer korps van de Harmonie Wilton-Fijenoord. Is werkzaam bij Wilton-Fijenoord administratieno. Geeft zijn zoon/dochter op als lid/leerling van tamboerkorps. Administratieno Handtekening

Wilton Fijenoord Nieuws | 1973 | | pagina 18