Vereniging 19 w. toen Hotel Restaurant Café J. Broekzitter. Op 29 december 1923 echter was er al een openbare verkoping. Het hoogste bod was toen 10.000,—. Op 31 juli 1932 werd het opnieuw geopend. Door de schijnbaar slechte gang van zaken(?) werd in mei 1934 alles wéér verkocht. In 1939 kreeg het hotel Ster- rebosch een nieuwe bestem ming, nl. Corn. Swarttouw. Nu heeft de Fotoclub haar in trek genomen in het ca. 50 jaar oude gebouw. Aangezien ook de Harmonie hier is ge vestigd, wordt het een gezel lig geheel in de toekomst. Op donderdag 28 maart heb ben wij er onofficieel onze eerste clubavond gehouden, in de hoop dat wij er nog vele mogen meemaken. Het Bestuur. Willy Wilton Fonds Ontvangen t.g.v. Willy Wilton Fonds als gift van N.N. 100,—. Ontvangen wegens verkoop (maart) oud materiaal en ge boekt t.g.v. het Willy Wilton Fonds 1447,05. Litsa Skazis (9 jaar) Fred Lingmont (13 jaar) Walter v. d. Berg (8 jaar) Rens de Ronde (10 jaar) Beatrix Heus (8 jaar) Yolanda de la Rambelje (11 jaar) Peter J. W. Buitenhuis (9 jaar) De geslaagden worden hier bij van harte gefeliciteerd. Het bestuur wel niet klaar, maar hetgeen er gepresteerd is de laatste weken doorgaan zo, men sen. Het clubhuis staat aan de Nieuwe Waterwegstraat, num mer 5a, en is gelegen in het voormalige Sterrebos. Het be zit het volgende stukje ge schiedenis. Nadat men in 1921 op voor stel van B en W een perceel grond in erfpacht had gege ven aan de heer J. Broekzit ter, voor de bouw van een schaftlokaal en logement, werd dit op 5 december van hetzelfde jaar aangenomen. Op de 8e mei 1923 werd het gebouw geopend en heette AFD. ZWEMMEN AFD. FOTOGRAFIE In het Sportfondsenbad te Schiedam heeft examen- zwemmen plaatsgevonden. De volgende personen van onze vereniging hebben een diploma behaald, te weten: Diploma "A" - 9 maart 1974: C. v. d. Nouwland (10 jaar) M. Vroom (11 jaar) J. Marinus (6 jaar) E. J. v. d. Pijl (6 jaar) R. Brokling (6 jaar) R. A. van Horik (7 jaar) D. O. v. d. Berg (9 jaar) Zwemvaardigheidsdiploma I (3e diploma)-16 maart 1974: In het vorige WF-nieuws be loofden wij u op de hoogte te houden van onze activitei ten, die op een hoog niveau liggen, d.w.z. er is hard ge werkt aan de inrichting van ons nieuwe clubhuis. Het is het voormalig kantoor van Swarttouw, waarvan de afd. Harmonie de parterre in ge bruik heeft en wij de boven verdieping. De medewerking, die wij ondervonden hebben bij het verkrijgen van het ge bouw alsmede bij het inrich ten ervan, kwam van alle zij den en is in één woord for midabel! Nu ja, we zijn nog

Wilton Fijenoord Nieuws | 1974 | | pagina 21