Mevrouw Keetbaas doopte sleep/transportschip de «Fijenoord» I 1 l"Het is een bijzonder mooi schip. En dat weten wij te waarderen. Wij proberen zelf ook altijd goed werk af te le veren". Tijdens de doop en overdracht van de nieuwe aan onze sleepbootvloot toe gevoegde loot, de "Fijen oord" sprak de heer ir. B. Wilton zijn waardering voor deze combinatie sleep- en transportboot uit. Dat deed tijdens de over dracht aan boord in een eer der stadium ook al de heer H. L. D. Keetbaas. Hij merkte kernachtig o: "Het is een goed stuk gereedschap, dat naar ik hoop nog jarenlang j zal meegaan. Het is te hopen dat het een echt werkpaard wordt". Maar natuurlijk was aan het gesproken woord eerst de doopplechtigheid, waarbij eveneens mevrouw Wilton aanwezig was, voorafgegaan, j Want daarvoor zorgde op een charmante wijze me- vrouw Keetbaas, die door het gebruik van een fraai ge vormd bijltje de champagne- De "Fijenoord" klieft door de fles op de boeg liet uiteen spatten, daarbij de woorden uitsprekend: "Ik doop u "Fij enoord" en wens u een be houden vaart". Zonnig Het kan niet anders of het schip gaat een zonnige toe komst tegemoet. Dit door de wijze van dopen en mis schien daarnaast door het fraaie lenteweer, dat de toch al feestelijk uitgedoste Delta- werf te Sliedrecht waar een en ander zich afspeelde nog een blijder aanzien gaf. Fleurige vlaggen en wim pels wapperend in de wind en daarbij een kleurige rui ker aan mevrouw Keetbaas aangeboden door de direc teur van de Deltawerf, de heer H. Kraayeveld. De laatste hoopte in zijn toe spraak op een voorspoedige "groei" van het schip. In die zin zei hij: "Aan een doop gaat een geboorte vooraf. Er na groeit een kind op tot vol wassen mens. Ik hoop dat De kapitein helpt mevrouw Keetbaas aan boord

Wilton Fijenoord Nieuws | 1974 | | pagina 3