Oud-bazen brachten bezoek aan WF 14 Tunnel Omdat de beide gebouwen één geheel gaan vormen, ver dwijnt de ertussen liggende straat. Dit gedeelte van de werf wordt door het ont stane gebouwencomplex als het ware in tweeën gesplitst, wat voor het verkeer te voet bezwaarlijk is. Temeer om dat aan de ene kant de kan tine 't Blaasje ligt en aan de andere kant de was- en kleedlokalen in de in de wan deling zogenoemde 'Bikkers straat'. Dit bezwaar weet men te ondervangen. Er komt een voetgangerstunnel onder het nieuwe gedeelte door. Het gebouwtje van 10 bij 10 meter, waarin het smeersta- tion was gevestigd, zal in tussen ten behoeve van de bouw zijn gesloopt. Ter plaat se moet namelijk geheid wor den voor één der kolommen van de nieuwe kraanbaan. Er is nog een belangrijke reden, die noopte tot het af breken van onderhavig op- treksel: er moet een nieuw kantoor komen voor een ge- integreerde bedrijfsvoering op de lasvloeren, n.l. van Las- loods en Scheepsbouwloods. Daartoe komen de bazen van de gecombineerde lasvloeren in één kantoor, waarin ook plaats is voor de assistent bedrijfsleider; een voor de hand liggende organisatie vorm. Voor het onderbrengen van dit nieuwe kantoor komt op de plaats van het oude smeerstation een aanbouw. Hierin zullen op de eerste étage de kantoorvertrekken en op de begane grond een toiletruimte en enige opslag ruimten worden onderge bracht. Uitbreiding Een en ander maakt het in de toekomst mogelijk de ca paciteit van de sectiebouw aanzienlijk te vergroten. Het streven ernaar is niet verwon derlijk, gezien de optreden de schaalvergroting in de Scheepsbouw. Want niet al leen deze uitbreiding, die eind dit jaar haar beslag zal krijgen, is er het bewijs van. Ook de nieuwe stelvloer, waarover wij reeds enige ma len schreven, toont hoe WF met de tijd meegroeit. Op woensdagmiddag 5 juni jl. had de bazenvereniging WF een bijeenkomst op de werf belegd voor haar gepen sioneerde leden en echtge notes (de oud-bazen). Een initiatief, dat door de 140 deelnemers hogelijk werd ge waarde rd. Zij werden allen per bus thuis opgehaald en naar WF vervoerd, waar de voorzitter van de vereniging, de heer A. Wolfs, een kort welkomst woord sprak. 'Er is op de werf niet veel veranderd. Wel zijn de sche pen in vele gevallen groter geworden. En wat de mensen betreft: thans treft men vele buitenlandse medewerkers aan. Dat is een verandering voor wat betreft de mensen op de werf. Maar de werf zelf is weinig veranderd'. Hij legde een 'link' naar de door de heer W. G. E. Valk te vertonen film met als onderwerp het werven van medewerkers in Turkije. Hierna trok het gezelschap, dat eerder een rondrit over de werf had gemaakt, naar de kantine Hoofdkantoor voor een zeer gezellig en onge dwongen samenzijn. De deelnemers werden hier begroet door de directie en bedrijfsleiding WF. Te voet van kantine Kop Haven naar kantine Hoofdkantoor De heren Van der Vorm en Wolfs in gesprek met enkele deelnemers De heer Wilton ontmoet weer een bekende

Wilton Fijenoord Nieuws | 1974 | | pagina 16