21 Scheepsmetaalbewerkers o.l.v. de heer Bokkum De plaat-constructie werkers o.l.v. de heer Kooiman Opleidingen die altijd in de belangstelling staan, zijn de taalcursussen Technisch En gels en Technisch Duits voor beginners en gevorderden. Het is altijd plezierig te kun nen constateren, dat zoveel mensen het doorzettingsver mogen bezitten om geduren de driekwart jaar één maal per week deze lessen na werktijd te blijven volgen. Een bijdrage hierbij is zon der twijfel de deskundige en plezierige wijze van lesgeven van de docenten, de heer Bouman voor Engels en de heer Goudswaard voor Duits. Proficiat heren! Lijst geslaagden: Technisch Engels voor beginners: M. Bruin N. Lens J. Plat H. Verkerk H. Bal D. J. Brouwer C. van Hees H. Bleker A. J. de Kok H. A. Mostert W. F. J. Muuren A. de Nooyer J. van Steensel A. Veer A. J. Verstraaten C. Wolterman G. Zeilstra C. Gundlach A. v. d. Hoek J. P. Jansen L. Lips J. v. d. Nol J. A. Poschmann G. C. Schreij C. Zweistra Technisch Engels voor gevorderden: Mej. F. A. Bagijn C. van Bokkum P. M. Claassens A. L. Corbet J. C. Koster G. Kramer E. Schoneveld J. Stad Technisch Duits beginners: A. Veer H. Bleker J. A. Poschmann J. A. Hagman G. Buter T. Buter Technisch Duits gevorderden: M. A. van Aalten M. Kramer G. Kramer Op de foto ziet u Henk Mos tert, bankwerker reparatie, die het certificaat Technisch Engels in ontvangst neemt na een prima vertaling te heb ben gemaakt. En Henk zal zijn kennis heel spoedig kunnen gebruiken, want hij is een van de acht oud-leerlingen die deelneemt aan het uitwisselingspro gramma Wilton-Fijenoord Groot Brittanië 1974. U leest het goed, vorig jaar was het de uitwisseling Wil ton met Engeland maar door deelname van twee Schotse bedrijven, hebben we de naam Groot Brittannië gepre fereerd, om de bekende rede nen. De directeur van de Mersey- side Training Council, Mr. Aspinall, was met zijn vrouw enige dagen te gast bij Wil ton-Fijenoord om de bespre kingen van de uitwisseling af te ronden. Ter gelegenheid daarvan werd een tea-party gehouden met de jeugdige W.F.-ers en hun ouders. Over het programma zullen wij u nog berichten maar we kunnen u reeds mededelen dat de 8 man sterke groep overzee op 16 augustus zal arriveren. Na een maand ver blijf hier gaan ze terug sa men met de 8 W.F.-ers, die dan op hun beurt een maand zullen verblijven, respectieve lijk 6 man in Liverpool en 2 man in East Kilbride bij Glas gow.

Wilton Fijenoord Nieuws | 1974 | | pagina 23