r ft ff! 24 v I n.r. (staand) Wim v. d. Meer, Gerard de Jong (leider, coach), Mart Schaap, Hans de Uyl, Aad Marijnen, Rini Broerren, Wim v. d. Ree, Frans Lansbergen. (zittend) Paul Boon, Piet Bast, Ger Vermeer, Bertus Schenau, Cok Schippers, Aad Tuinder (commissaris van materiaal). VOETBAL De buitenbankwerkers Oost hebben dit jaar voor het eerst deelgenomen aan de Alge mene Bedrijfscompetitie (ABC). Onder de naam B.B.O. werd zowaar in deze zomer- avond-voetbal-competitie het kampioenschap veroverd. Het elftal - dat zonder moeite geformeerd werd - streed Boys in de laatste wedstrijd, onbevangen, ook tegen Tevo Toen stond het kampioen schap op spel. Moeiteloos echter werd het een 7-3 overwinning, waarbij aange tekend dient te worden, dat het publiek enorm stimule rend optrad. Volgend jaar dus een afde ling hoger. De organisatoren schijnen ons team te sterk te vinden. Hulde aan B(uiten) Bankwer kers) O(ost); B.B.O.I AFD. ZWEMMEN Een aantal leden wist nog voor de vakantie een diplo ma te behalen in het Sport- fondsenbad te Schiedam. De geslaagden zijn: voor diploma "A": Ronny Heyboer 7 jaar Eddy Buytenen 9 jaar Peter Kortekaas 8 jaar Leendert de Goede 12 jaar Marco de Bruin 8 jaar Ronny Vermeulen 10 jaar Johan Swart 7 jaar Marianne Lans 9 jaar Mevr. v. d. Draai voor diploma "B": Peter van Horik 9 jaar Brenda Broeren 6 jaar Niki Zuydgeest 11 jaar Connie van der Steen 8 jaar Aniita Swart 10 jaar Lizette Castel 7 jaar Caroline Wuisman 9 jaar Lyda Hommel 8 jaar Paul Boon 8 jaar Bertie Schenau 8 jaar Haluk Kinay 9 jaar Ronny Bode 8 jaar Eddy Buytenen 9 jaar René van Horik 8 jaar Peter Kortekaas 8 jaar voor diploma "3" Elly Brökling 9 jaar Adri Westerdijk 11 jaar Wim Hamerslag 10 jaar Marco Ringlever 8 jaar Peter Heuer 8 jaar Astrid v. d. Berg 8 jaar Anne Plate 11 jaar Allemaal van harte gefelici teerd en op naar het volgen de diploma. Het bestuur

Wilton Fijenoord Nieuws | 1974 | | pagina 26