Afscheid van Burgemeester Roelfsema "Werken in vrijheid en verdraagzaamheid maar ook in harmonie" "Uw belangstelling voor ons bedrijf is geen dun ver guldsel, maar zit veel dieper" Dit merkte het lid der directie, de heer ir. O. J. van der Vorm, op tijdens de jubileum-viering op 28 juni jl., toen hij ook burgemeester H. Roelfsema toe sprak. Dit omdat het de laatste keer was, dat Schiedam's burgervader WF officieel in zijn functie bezocht om de Koninklijke Onderscheidingen uit te reiken aan de jubilarissen met een 40-jarig dienst verband. Burgemeester Roelfsema legt zijn functie neer in verband met het bereiken van de pensioen gerechtigde leeftijd. De heer Van der Vorm zei met overtuiging: "Er zijn burgemeesters en burgeméésters. Voor ons be drijf bent u altijd de man geweest, die zijn belang stelling toonde in lief en leed: door uw wezenlijke interesse, uw stimuleren van onze medewerkers bij de jubileum-vieringen, die u altijd gaarne bijwoonde en door uw aanwezigheid bij brand of arbeidsonrust om een ieder weer terug te helpen op de goede weg. Wij zullen dat niet licht vergeten. U bent hier in de toekomst dan ook altijd van harte welkom". Hij besloot met de burgemeester dank te zeggen voor al hetgene, dat deze voor WF heeft gedaan. Burgemeester Roelfsema bij afscheid 3 De heer Van der Vorm drukt Burgemeester Roelfsema de hand bij het afscheid "Ik zal u een kijkje geven in mijn geestelijke keuken. Iets waartoe ik gezien vanuit mijn karakterstructuur niet gauw bereid ben". De burgemeester van Schie dam, de heer H. Roelfsema, gaf in zijn toespraak tijdens de jubileum-viering op 28 juni jl. een inzicht in hetgeen hem altijd heeft beroerd of hem ertoe heeft gedreven om deze bijeenkomsten bij WF bij te wonen. De heer Roelfsema speldt de onderscheidingen op

Wilton Fijenoord Nieuws | 1974 | | pagina 5