Vereniging 20 \sn HOOFDBESTUUR Als u deze regelen onder de ogen komen neigt het jaar 1974 al weer naar het einde en dienen wij ons te bezinnen op de ge beurtenissen welke zich in het thans bijna afgelopen jaar heb ben voorgedaan. In het algemeen kan worden ge zegd dat dit een rustig jaar is geweest, hoewel er natuurlijk wederom door de diverse afde lingen de nodige activiteiten zijn ontplooid, hetgeen alleen maar bewijst dat zij nog springlevend zijn. Helaas moeten wij melding ma ken van het feit dat de afdeling klaverjas in de loop van dit jaar moest worden opgeheven we gens gebrek aan belangstelling, hetgeen wij zeer betreuren en misschien doet zich nog eens een gelegenheid voor om tot her oprichting te komen. Door het uittreden van de heer Gomes uit het Hoofdbestuur heeft zich de samenstelling der bestuursleden gewijzigd, aange zien wij de heer van Oppen be reid hebben gevonden de open gevallen plaats van de heer Gomes in te nemen. De samenstelling van het Hoofd bestuur is nu als volgt geworden: Voorzitter: Ir. D. M. Bakker Penningmeester: Drs. C. Hartog Secretaris: C. H. Ruseier Leden: J. D. Uyterlinden L. van Oppen De benoeming van de heer v. Oppen is inmiddels in de alge mene vergadering door de ver enigingen bekrachtigd, doch wij meenden er goed aan te doen dit aan alle leden bekend te ma ken, zodat iedereen van deze verandering op de hoogte is. Omstreeks het midden van vol gend jaar hopen wij wederom onze vijfjaarlijkse sportuitwisse- ling met onze vrienden van de N.D.S.M. te Amsterdam te gaan houden en wij zijn er van over tuigd dat hiermede de reeks van sportieve en gezellige ontmoetin gen met de personeelsvereniging van deze werf zal worden gecon tinueerd. Er zullen dienaangaande nog enige besprekingen moeten plaatsvinden, doch zodra ons de détails bekend zijn, zullen wij de verenigingen hiervan op de hoogte stellen. Zoals u ziet zijn er de nodige activiteiten aan de gang, activi teiten die niet zo direct in het oog springen, doch die wel no dig zijn voor een goed en bloeiend verenigingsleven. Een woord van dank tenslotte aan al onze bestuursleden die zich in het afgelopen jaar weer zo vaak hebben ingezet om alles naar wens te doen verlopen in de verenigingen en daarvoor dik wijls de barre weersomstandig heden, die dit jaar hebben ge heerst, moesten trotseren. Rest ons thans u allen zonder uitzondering bijzonder aangena me en gezellige kerstdagen, als mede een in alle opzichten ge zond en voorspoedig 1975, toe te wensen. HOOFDBESTUUR VERENIGING WILTON-FIJENOORD AFDELING BILJART Elk jaar heeft zijn hoogte- en dieptepunten. Zo ook het vereni gingsjaar van een club. Ziekte van een clubvriend geeft een downstemming en al zijn de me deleden van zo'n club niet zo nauw betrokken in het leed, de angst, de wanhoop welke die vriend met zijn levensgezellin en familie doormaakt, als die vriend, welke tevens een gewaardeerd bestuurslid is, dan naar zijn laat ste rustplaats gebracht wordt, betekent dat voor de gehele bil jartclub verdriet. Onze penningmeester, de heer A. F. v. d. Burg, ging van ons heen; als animator, als stille wer ker voor onze club, maar vooral als vriend kunnen wij hem niet vergeten. Ons bestuurslid, de heer J. F. den Housting, bracht ons ook wat zorgen. Eerst een plotselinge opname in het ziekenhuis en la ter nog een zware operatie liet ons schrikken. Wij wensen hem een spoedig herstel toe en ho pen dat hij dan, behalve het bil jarten, ook de gein niet verleerd zal hebben. Ons 30-jarig bestaan hebben wij op rustige wijze herdacht. Dank zij de gift van het Hoofdbestuur konden wij voor een gezellige avond en een herinneringsstan daardje voor de leden zorgen. Ook hadden wij op die avond 3 jubilarissen. Dertig jaar lid wa ren de heren A. Bezemer, B. Huk- sloot en W. Maassen v. d. Brink. Dit is toch wel een unicum voor zo'n vereniging en iets om trots op te zijn. Tevens werd de heer Maassen v. d. Brink benoemd tot erelid; de beide andere heren waren dit reeds. De heer Maas sen v. d. Brink heeft in deze 30 jaar ook nog deel uitgemaakt van het Hoofdbestuur. Alle drie ontvingen een aandenken terwijl ook de echtgenotes in de bloe metjes werden gezet. Na dit hoogtepunt werden we op nieuw opgeschrikt. Op 1 novem ber jl., 6 dagen na onze gezellige avond waarop de vriendenband nog meer versterkt was, werd onze vriend en trouw lid, Chris Laukens, die vrijwel altijd op ons clubgebeuren aanwezig was, door een hartaanval getroffen. Zijn dood kwam zo plotseling, dat het een ieder overviel. Wij hopen, dat zijn vrouw, die hem tot de laatste minuut van zijn leven letterlijk vergezelde, de kracht krijgt dit allergrootste ver lies te verwerken. Chris Laukens' naam staat op onze kampioens beker, maar is ook in de harten van ons, zijn clubvrienden gegra veerd. Hoe kan je zo'n vriend dan vergeten. Ofschoon het een moeilijk vereni gingsjaar was, zijn er toch ook weer lichtpunten te constateren. Drie nieuwe leden hebben zich aangemeld. Wij hopen, dat zij een prettig verenigingsleven te gemoet gaan. Wij zouden graag zien, dat meer „Wiltonners" hun voorbeeld volgden. Heus, de clubavonden (dinsdags en vrij dags vanaf 19.30 uur in het Clubgebouw) zijn geen vervolg op uw werkdag, noch een uit laatklep voor misnoegens. Neen, het zijn gezellige biljartavonden, ledereen uit ons bedrijf van hoog tot laag is van harte welkom. Vanwege de vergrijzing en daar mede gepaard gaande terugloop van het ledental, is er nu nog plaats voor nieuwe aspirant-le den van 18 jaar en ouder. Kom eens kijken, wordt lid; na een paar maanden zult u ook zeggen, „was ik er maar eerder aan be gonnen". Vermeldenswaard is nog het door de heer J. A. Nab behaalde Clubkampioenschap 1974. In de na-competitie verbeterde hij met het grootste percentuele verschil zijn moyenne. Proficiat Joop, maar het betekent: zet je schrap voor volgend seizoen. Tenslotte de wens voor u allen: Prettige feestdagen en een ge lukkig en voorspoedig 1975. Namens het Bestuur, secr. G. P. v. d. Horst. AFDELING „BRIDGE" Het is aangenamer een boeiende sport te bedrijven dan er over te schrijven. Dat ondervind ik elk jaar opnieuw als er een verzoek je komt van de redactie om een jaaroverzichtje voor het Kerst nummer van het WF-nieuws. Dan duik je in je herinneringen en dan komt als eerste boven, het droeve verlies van 2 leden, die kort na elkaar kwamen te overlijden. Het gemis is wekelijks merkbaar omdat het zeer trouwe leden wa ren en iedereen, die in het ver enigingsleven zit, weet dat le denverlies moeilijkheden veroor zaakt, dat alleen door leden winst weer opgelost kan worden. Nu kunnen we genoeg leden krij gen, maar die hebben geen ver bintenis met WF, graag zouden we WF-ers als nieuwe leden in schrijven, maar dat valt niet mee. Verder in de herinnering terug vinden we na vele gezellige avonden, de jaarvergadering en de Paasdrive, waarbij bm eieren wordt gekaart en dat brengt op eens weer de Kerstdrive in ge dachten, die één dezer dagen in het clubgebouw wordt gehou den, waarbij naast vele prijzen, de Kerstsfeer deze avond een bijzonder tintje geeft. En dan stoppen we tot na Nieuwjaar, om dan te beginnen met iedereen een gelukkig en voorspoedig Nieuwjaar toe te wensen en dat doen we u nu al, u en alle andere WF-ers zoals de directie, het hoofdbestuur en alle zusterverenigingen, veel ge luk en voorspoed in 1975. Namens het Bestuur, J. A. Steijl, secr.

Wilton Fijenoord Nieuws | 1974 | | pagina 22