23 als u bedenkt, dat wij voor gaande seizoenen maar met moeite vier elftallen konden in schrijven. Verder zijn wij dit seizoen mee gaan spelen in de zaalvoetbalcompetitie van de R.V.B. en dit geschiedt met leuk succes. Temeer, daar het zaal voetbalteam voor het meren deel bestaat uit spelers uit de lagere elftallen. Verder hebben wij ook dit seizoen weer een pupillen-elftal. Wij zijn ook druk doende met de Gemeentelijke Sportraad, om in aanmerking te komen voor een eigen accommodatie, welke wij graag zien bestaan uit 2 velden compleet met kan tine en kleedkamers. Om dit te bewerkstelligen zou den wij een nog grotere toe loop van leden willen zien en het liefst nog leden, welke werkzaam zijn op de werf. Daarom willen wij toch ook deze gelegenheid benutten om via dit blad een beetje reclame te maken voor onze vereniging, in de hoop, dat er vele leden toe zullen treden. Wij willen u gaarne uitnodigen om de sfeer in onze vereniging te komen proeven en nodigen u hietbij graag uit tot een bezoek aan de Wielerbaankantine. Wij ho pen, dat er velen zullen komen en dat er ook velen lid zullen worden van de afdeling voet bal. Voelt u zich te oud om te sporten, brengt u dan gerust uw zoon mee, misschien wil hij bij ons komen spelen. En komt u naar deze kantine, dan is uiteraard ook uw vrouw van harte welkom. Ik wil besluiten, met de directie, het hoofd bestuur en allen, die sympatie voelen voor onze vereniging prettige Kerstdagen, een pret tige jaarwisseling en alvast langs deze weg een voorspoe dig 1975 toe te wensen. Namens het Bestuur, J. F. Tollens, voorz. W.A.C. Ondanks een wat moeilijke start aan het begin van 1974, kunnen wij bij het einde van dit jaar toch vaststellen, dat de Wilton Auto-Club verder is uit gegroeid. De moeilijkheden werden ver oorzaakt door de benzine- schaarste en de daardoor nood zakelijke distributie. Dit had een tijdelijke teruggang in de ben zine- en olie-omzet tot gevolg. Door bestuur en medewerkers is echter al het mogelijke ge daan om dit ongerief voor de leden zo gering mogelijk te houden. Een ledenstop was evenwel korte tijd noodzakelijk. Geluk kig heeft dit alles niet lang ge duurd, zodat spoedig weer sprake was van een gezonde groei van het ledenaantal. In de ledenadministratie van de W.A.C. zijn eind 1974 ruim 2250 personen ingeschreven. Met de stijging van het ledental nam ook het aantal collectief verzekerden toe. Dit moet toch een goede stimulans zijn voor het kleine percentage van de le den, dat nog niet van deze solide en voordelige verzekering profi teert. Voorts werd in samenwerking met de K.N.A.C. een Anti Slip cursus georganiseerd. Hieraan werd door een aantal leden deel genomen. Uit de spontane reac ties van de deelnemers is het nut van deze cursus gebleken. Ook hebben zich opnieuw meer autodealers en automaterialen- handelaren bij de W.A.C. aange sloten. Op deze manier schept het bestuur ruime mogelijkheden voor de leden tot voordelige aan kopen. Aan verdere uitbreiding van ga rage en gereedschappen werd ook dit jaar weer grote aandacht besteed. Inmiddels is men be gonnen met de bouw van twee reparatieputten met overkapping en een loods voor het spuiten van auto's. Naast het bestuur stelden 50 medewerkers zich vrijwillig be schikbaar voor het toezicht in de garage en de bediening van de benzinepompen. Het is hier op z'n plaats om deze personen te bedanken voor al het werk ten dienste van de W.A.C. in het af gelopen jaar. Tevens dankt het bestuur de Di rectie en het Hoofdbestuur voor de medewerking en de belang stelling bij alle activiteiten van de W.A.C. Rest ons nog Directie, Hoofdbestuur, zusterverenigin gen en alle leden een prettige Kerst en een voorspoedig en vei lig autorijdend 1975 toe te wen sen. Het Bestuur. AFDELING ZWEMMEN Opleiding div. diploma's Dankzij de hulp van een groot aantal helpsters en helpers, kun nen wij voor wat betreft de op leiding tot div. diploma's op een goed jaar terug kijken. Het over zicht van de behaalde diploma's tot 1-11-74 ziet er als volgt uit: Diploma ,,A" 53 Diploma ,,B" 56 Zwemvaardigheid I 19 Zwemvaardigheid II: 22 Zwemvaardigheid III 9 Zwemvaardigheid IV 4 Algemeen zwemuur voor volwas senen (Boven 16) Dit is het uur op elke vrijdag van 17.15 uur tot 18.00 uur. Hiervoor bestaat steeds meer be langstelling, wat naar onze me ning veroorzaakt wordt door de wijzigingen die in de oorspron kelijke opzet aangebracht zijn. Om ook volwassenen de gele genheid te geven om te oefenen voor het behalen van een diplo ma wordt er door een deskun dige een deel van het zwemuur instructie gegeven. Tevens wordt tijdens dit uur een korte tijd aan conditie-training gedaan, doch deelname hieraan is niet verplicht. Waterpolo Door gebrek aan belangstelling heeft het bestuur besloten de afd. waterpolo op te heffen. Financiën In het komende jaar zal, gezien de stijgende kosten, die het sportfondsenbad aan onze ver eniging moet doorberekenen, er rekening mee moeten worden gehouden, dat de contributie omhoog zal moeten gaan. De stijging zal ongeveer 10% gaan bedragen. Bestuur In het afgelopen jaar is de sa menstelling van het bestuur ook gewijzigd. Het huidige bestuur, dat sinds maart in functie is, dankt de heren Hoogvorst en Poort, resp. voorzitter en secre taris, voor de diensten die zij aan onze vereniging hebben ver leend. Het huidige bestuur is als volgt samengesteld'. Voorzitter Hr. van Schijndel Penningmeester Hr. van der Ruijt Secretaris Hr. Hoogendijk Vice-Voorzitter Hr. Broeshart Lid Mevr. Schenk. Het Bestuur.

Wilton Fijenoord Nieuws | 1974 | | pagina 25