16 "Zuiderkruis" bij VDSM Alblasserdam te water gelaten Dankbetuigingen Punt 1: veiligheid RSV opdracht voor Amercentrale Personalia 16-1-1975 17-1-1975 17-1-1975 17-1-1975 Bij de Verolme werf te Al blasserdam is enige tijd ge leden te water gelaten het bevoorradingsschip „Zuider kruis", dat gebouwd wordt in opdracht van de Koninklijke Marine. Het schip is 169,59 meter Voor het medeleven en de belangstelling betoond tij dens de ziekte en bij de cre matie van mijn echtgenote betuig ik u hierbij mede na mens de kinderen mijn op rechte dank. A. de Weerd Langs deze weg breng ik mijn dank over aan directie, col lega's en allen die belang stelling hebben betoond tij dens de ziekte en na het overlijden van mijn man. Mevr. P. J. Verschuur van Lammeren Dankbetuigingen werden ont vangen i.v.m. 40-jarig jubile um van: lang en 20,30 meter breed en krijgt een waterverplaatsing van 16.910 ton. Het machine vermogen zal 21.000 pk zijn, terwijl de maximum snelheid 21 mijl zal bedragen. De doopplechtigheid werd verricht door mevrouw E. J. van de Vijver-Salomé, echt genote van de voormalige vlagofficier materieel van de Koninklijke Marine. M. L. Arnold P. T. van Duikeren A. J. van 't Hof M. v. d. Struis L. v. d. Vaart F. C. van Vliet 25-jarig jubileum van: P. van Eijk J. P. C. van Leeuwen W. J. Voogt Dankbetuigingen werden ont vangen i.v.m. het afscheid wegens het bereiken van de pensioengerechtigde leeftijd van: P. Kornaat P. C. Kruidenier RSV heeft van de Provin ciale Noord-Brabantsche Electriciteits Maatschappij de intentieverklaring ontvangen vooreen belangrijke opdracht ten behoeve van de achtste eenheid van de Amer Centra le in Geertruidenberg. De ketelinstallatie zal geheel worden geleverd door de B.V. Koninklijke Maatschappij „De Schelde" te Vlissingen en geschikt zijn voor het produ ceren van ruim 1860 ton stoom per uur. De produktie- eenheid wordt ingericht voor het stoken van zowel kolen als olie. De turbinegeneratorinstallatie met een capaciteit van 600 MW zal worden geleverd door ras In verband met het bereiken van de pensioengerechtigde leeftijd is op onderstaande data eervol ontslag verleend aan: A. Buising bankwerker/transporteur D. Hubert chauffeur De Juiste keus! Sommige mensen kost het altijd nog de grootste moeite om te komen tot het gebruik van beschermingsmiddelen, zoals helmen, brillen, gordels enz. Zo langzamerhand zal een ieder wel weten wat er op dit gebied in ons bedrijf beschikbaar is. Zodra zo'n iemand ondervon- het konsortium Rotterdam- sche Droogdok Maatschappij en Brown Boveri Nederland, beide gevestigd te Rotter dam. Belangrijke delen van de generator zullen door de Electrotechnische industrie v/h W. Smit te Slikkerveer, onderdeel van het HOLEC concern, worden gefabri ceerd. De Rotterdamsche Droogdok Maatschappij en Smit zijn licentiehoudsters van Brown Boveri Cie. Met deze opdracht, welke medio 1979 moet worden op geleverd en waarmee een be drag van rond 230 miljoen is gemoeid, wordt een be langrijk stuk hoogwaardige werkgelegenheid voor Neder landse bedrijven verzekerd, waarbij zowel de ontwerp- als de fabricage- en monta geafdelingen betrokken zijn. P. Kornaat beveiliging 17-1-1975 J. J. Tettelaar kraanrijder Hoveling kraanrijder M. L. Arnold magazijn bediende 28-1-1975 T. Beider metselaar 14-2-1975 WILLY WILTON-FONDS Ontvangen wegens verkoop oud materiaal maand decem ber '74 en geboekt ten gunste van Willy Wilton-Fonds: 390,35 den heeft, dat hij niet direct een ongeval krijgt, wanneer hij de voorgeschreven mid delen niet gebruikt, trekt hij daaruit de conclusie dat hem niets kan overkomen. De ervaring heeft geleerd, dat het verstrekken van vei ligheidsvoorschriften lang niet altijd de oplossing geeft voor dit probleem. Daarom dienen diegenen die daar wel

Wilton Fijenoord Nieuws | 1975 | | pagina 18