WILTON FIJENOORD NIEUWS Inhoud Personeelsorgaan van de Dok- en Werf- Maatschappij Wilton-Fijenoord B.V. Lid van de RSV Groep. Verschijnt maandelijks Redactie-commissie: ir O. J. van der Vorm, voorzitter; B. Blommers; A. Hei wig; drs R. A. Kollewijn; S. J. Loos; J. Noordewier; P. Ooms; M. C. Oranje; jhr. ir R. F. P. Röell; M. van Vliet, eind redacteur. Medewerkers: F. W. Dingjan; W. G. Kienhuis; A. A. Potuyt; W. G. E. Valk. Foto van de maand: ,,De Spar" in de WF-haven voor vertrek 1 Spar geballast voor reis naar Noorwegen 2 Opdracht tot ombouw "Sea Lion" Officiële mededelingen 3 "Mammoet" moest in dok voor onderhoud 4 Kraanbok en vrachtschip in dok voor onderhoud "QE2 in dok 8 voor spoedkarwei 5 "Black Eagle" ging niet black-out/ Bouw 50.900 dwt. bulkcarrier reeds lang begonnen 6 Mammoet straalbuizen besparen brandstof 10 Jubilea 7 Roerstevensecties in Apparaten bouw 8 "Spanningsveld tussen technische en menselijke ontwikkelingen is groot 9 Voorzitter en leden Ondernemings raad 11 Rederij "QE2" geïmponeerd door WF-werkwijze aan boord 12 "Aanzien van het bedrijf hoog gehouden" 13 Jubilarissen van de maand 14 Ideeënbus 15 Nieuws van de partners 16 Dankbetuigingen Personalia Punt 1veiligheid 17 Wij en ons milieu 18 Betalingsperioden 1975 Premies en premiegrenzen Oplossing Kerstpuzzel 19 Vorming en opleiding Concurren tie voor het WF-Nieuws? 20 Vereniging WF Pag 3 omslag In memoriam Het overnemen van artikelen, foto's of gegevens uit dit personeelsorgaan is niet toegestaan, tenzij met duidelijke bronvermelding. Voor het overnemen van foto's is tevens de toestemming van de redactie vereist. Kopij volgend nummer: de kopij voor het februarinummer dient vóór 10 febru ari in het bezit van de eindredacteur te zijn.

Wilton Fijenoord Nieuws | 1975 | | pagina 2