"Mammoet" moest in dok voor onderhoud 3 Met ingang van 1 januari 1975 is de heer A. van Dijk, voor heen plaatsvervangend hoofd afd. Nieuwbouw, een perma nente functie bij de Divisie Reparatie RSV gaan vervul len. In verband hiermede zal de heer ir L. Wind, naast zijn funktie van chef tekenkamer Nieuwbouw, vanaf 1 januari 1975, in de plaats van de heer A. van Dijk, bij afwezigheid van de heer W. Zipp, bedrijfs directeur Nieuwbouw, optre den als plaatsvervangend hoofd van genoemde afde ling. Vakantieregeling 1975 De schoolvakanties (gewoon lager onderwijs) vallen voor Rotterdam, Schiedam en Vlaardingen in dezelfde pe riode, namelijk van maandag 23 juni t/m vrijdag 1 augustus 1975. De vakanties voor het Voort gezet en Hoger onderwijs, alsmede voor het Lager Technisch onderwijs vangen op 23 juni aan en duren t/m 8 augustus. Na overleg met de Onder nemingsraad werd de aan eengesloten vakantie van twee weken (waarin dus twee maal vijf is tien werkdagen vallen) vastgesteld op het tijdvak: maandag 30 juni t/m vrijdag 11 juli 1975. De aaneengesloten vakantie begint dus op maandag. Voor die afdelingen, welke met onderhoudswerkzaamheden zijn belast, zal getracht wor den de vakantie zoveel mo gelijk buiten de bovenge noemde aaneengesloten va kantieperiode vast te stellen. De overgebleven snipper dagen kunnen onder de daar voor geldende voorwaarden worden opgenomen. Er zal geen vrijaf voor eigen rekening worden gegeven. Uiteraard geldt boven genoemde vakantieregeling slechts ten volle voor hen, die op 1 januari j.l. reeds bij de onderneming werk zaam waren en gedurende het gehele jaar 1975 in dienst blijven. Een ieder is gehouden het juiste tijdvak van zijn vakan tie vóór 1 maart a.s. op te geven. Hiervoor werd bij de salarisslip van 4 januari j.l. een formulier bijgesloten, hetwelk bij de baas of chef van de afdeling dient te wor den ingeleverd. Slechts in bijzondere geval len zal aan een verzoek om vakantie buiten de vastge stelde periode te mogen op nemen, tegemoet gekomen worden. Als bijzonder geval zal o.a. het doorbrengen van de vakantie in "Heidebad" gelden. Zij die niet tijdig opgeven wanneer zij met vakantie willen gaan, moeten er op rekenen, dat zij in ver band met de planning door de bedrijfsleiding zullen worden ingedeeld. Voorts wijzen wij er nog op, dat de vakanties voor de Bouwvakken worden gegeven in de periode 12 juli t/m 26 juli, zowel voor het noorden als het zuiden van het land. In verband met eventuele wij zigingen in de schoolvakan ties enz. adviseren wij u geen afspraken te maken voor de vakanties van het jaar 1976. Niet kaarten om geld Hoewel dit algemeen bekend mag worden verondersteld, maken enkele gebeurtenis sen van de afgelopen periode het noodzakelijk om er nog eens met nadruk op te wijzen dat: Het (kaart)spelen om geld niet is toegestaan. Het is niet toegestaan sterke drank in het bedrijf binnen te brengen. (N.B. Bij eventuele omgeval len die te wijten zijn aan drankgebruik volgt geen uit kering). Een andere belangrijke zaak die aandacht behoeft, is de rommel in de kantines en kleedlokalen en het ontoe laatbare gedrag van enkelen t.o.v. degenen die deze ruim ten moeten schoonhouden. Wij vragen u slechts: Ge draagt u zich s.v.p. zoals u dat thuis ook zou doen! MÜHIM-DUYURU Son zamanlarda bazi is kanu- nuna aykiri aliskanliklar mey- dana gelmistir. Bu bakimdan yazili olarak umuma duyurulmasi lüzum görülmüstür. Para karsiligi kagit oynamak (her türlü KUMAR), ickili olarak is yerine gelmek ve fabrikaya alkollu icki sok mak tamamen yasaktir. Her hangi bir is kazasinda, igkili oldufjunuz isbat edildi§i an, hip bir yerden para ala- massiniz ve bütün hastalik masraflariniz tarafinizdan ödenir. Bekleme karti ile kantinlerde otururken, mümkün mertebe oturdu§umuz yerleri (KAN- TINI). Temiz tutalim. SAOPCENJE Pretpostavljamo da svi znaju, ali s obzirom na pojavu u zadnje vrijeme, smatramo da je potrebno jos jednom nag- lasiti i to: Kartanje za novae nije doz- voljeno u poduzecu. Nije dozvoljeno unosenje alkoholnih pica u poduzece. Kod eventualne nesrece na radu prouzrokovane zbog upotrebe alkoholnih pica, nece se priznati nikakva os- teta niti neka druga naknada za povredu. Drugo vazno pitanje je cisto- ca u svlacionicama, cekaoni- cama i kantini. Pitamo vas, dali onako nesto cinite i kod svoje kuce. Cistocu i red u navedenim prostorijama je neophodno drzati. De Directie. Ook onze grote drijvende kraan „Mammoet" met een hefvermogen van 200 ton ont komt niet aan een jaarlijkse onderhoudsbeurt. Hier een opname van de gigant in het gegraven dok 7.

Wilton Fijenoord Nieuws | 1975 | | pagina 5