15 Zij kunnen zich hiervoor iedere donderdag van 20.00 tot 22.00 uur, tijdens de re petitie melden in 't Gebouw Christelijke Sociale Be langen, Lange Haven 73 te Schiedam. Het Bestuur. AFDELING TENNIS Het is wellicht mogelijk dat enkelen onder u niet weten dat, verscholen achter het weelderig groen, zich op onze werf een tweetal tennis banen bevindt alwaar deze sport door een aantal fer vente tennisenthousiasten in ons bedrijf wordt beoefend. Wij zouden echter gaarne zien dat aan deze sport door een zo groot mogelijke kring van personen in ons bedrijf wordt deelgenomen en zo u nog geen lid mocht zijn roe pen wij u bij deze op om het hieronder afgedrukte strookje in te vullen en aan ons secretariaat op te sturen. Het zou kunnen zijn dat u ter ore is gekomen dat de kosten voor deelneming op de Schiedamse tennisbanen vrij hoog liggen, doch dan kunnen wij u zeggen dat deze bedragen voor onze vereni ging op een aanvaardbaar ni veau liggen en niemand zich hierdoor moet laten weer houden. Het ligt in de bedoeling ook dit jaar weer een trainster aan onze vereniging te ver binden en diegenen die nog nooit een racket in handen hebben gehad kunnen zich door deze trainster op hun eerste schreden op het ten- nispad laten begeleiden. Helaas is het ons bij het ter perse gaan van dit nummer van het WF-Nieuws nog niet mogelijk om de openings datum voor onze banen op te geven, aangezien zulks te zeer afhankelijk is van de in ons land steeds heersende grillige weersomstandig heden. U kunt er echter zeker van zijn dat de heer Leeuwangh en zijn mannen alles in het werk zullen stellen om de banen op een zo vroeg mo gelijk tijdstip in de lente ge reed te hebben, zodat wij de opening op de bekende prettige en feestelijke wijze kunnen doen plaatsvinden. In ieder geval ontvangt u nog een convocatie, waarin de juiste datum en uur van opening staan vermeld, het geen vooral van belang is voor de nieuwe leden, aan gezien alsdan onze trainster aanwezig is en met haar af spraken kunnen worden ge maakt over de trainingsuren en alle verdere benodigde inlichtingen kunnen worden gegeven. Het ingevulde strookje kan worden opgestuurd aan onze secretaresse, mevrouw E. Heyman-Vervoort, werkzaam op de Bedrijfseconomische Afdeling en die voor verdere afhandeling zal zorgen. Tenslotte hopen wij allen, dat wil zeggen oude en nieuwe leden op de openings dag in ons clubhuis te kun nen begroeten, zodat wij op deze manier een begin kun nen maken met het tennis- seizoen 1975 dat, zoals wij vurig wensen, zich moge af spelen op zonovergoten banen en waar wij de regen god Pluvius slechts bij zeld zame gelegenheden zullen mogen ontmoeten. Bestuur Tennisvereniging Wilton-Fijenoord Naam en voornamen voluit Geboortedatum Straat en huisnummer Woonplaats Naam en voorletters van huisgenoot in ons bedrijf werkzaam Registratienummer Neemt deel aan de training: JA/NEEN (svp doorhalen wat niet verlangd wordt)

Wilton Fijenoord Nieuws | 1975 | | pagina 17