Offshore-werk aan "Sea Lion" van start Beschadigde bulk carrier "Bockenheim" in dok 5 Werfbeeld... I Het werk aan het m.s. "Sea Lion", een ertstanker, is van start gegaan. Het schip wordt als eerder bekend is ge maakt omgebouwd tot kraanschip. De hierbij gepubliceerde foto geeft een overzicht van het dek, waarop na de ombouw een kraan zal komen te staan met een hefvermogen van 2.000 ton. Onze RSV-partner de RDM zal betrokken kraan installeren. Het toekomstige kraanschip zal te zijner tijd worden in gezet voor zogeheten off shore-werkzaamheden. Hier mee wordt bedoeld de werk zaamheden, die te maken hebben met het winnen van delfstoffen, op dit moment voornamelijk olie en gas op zee. Of kortweg: de "natte" mijnbouw. Sfeervol werfbeeld (zie voorpagina) De Duitse bulk carrier "Bo- ckenheim" (33.850 dwt) werd i in dok 5 opgenomen voor het repareren van de diverse i huid- en bodemschaden, die onder andere in slecht weer en tijdens zware ijsgang ont stonden. De "Bockenheim" vóór het wegnemen van de beschadigde delen van de huid WIJZIGING I REDACTIE-COMMISSIE De namens de O.R. zitting ft hebbende leden in de Redac- Itie-Commissie WF-Nieuws de heren A. Heiwig en P. Ooms hebben genoemde commis sie verlaten en hun plaatsen overgegeven aan de O.R.-le- den G. Gort en J. Vermeulen. L Als secretaris van de O.R. j blijft de heer B. Blommers zitting hebben in de Redac- il tie-Commissie. Zo maar een willekeurig werf beeld. Eén onzer fotografen "schoot" vanuit een stand punt bij het domicilie van de walkapitein deze plaat. Zicht baar zijn o.a. twee schepen in de op dat moment volle WF-haven en de nieuwste aanwinst van onze sleep- bootvloot, de gecombineerde transport/sleepboot "Fije- noord". De "Sea Lion" op dek gezien

Wilton Fijenoord Nieuws | 1975 | | pagina 5