"Ideeënbus beïnvloedt kostprijs gunstig" m 7 De cirkel is gesloten. In het kader van de in verband met het tien-jarig bestaan van de "Ideeënbus Nieuwe Stijl" uitgeschreven prijsvraag hadden wij een gesprek met de voorzitter van genoemde bus, de heer ir. R. Hielckert. Onze reeks interviews begonnen wij met hem en sluiten deze eveneens door middel van bijgaand vraaggesprek met hem af. Het is bekenddat degeen, die in het tijdvak 1 januari 1974 t/m 31 maart 1975 het beste idee heeft ingediend in aanmerking komt voor een reisje of een televisie toestel. De prijs zal worden uitgereikt tijdens een fees telijke bijeenkomst, waarbij eveneens enige andere medewerkers met echtgenotes aanwezig zullen zijn, die een beloning uit de ideeënbus hebben ontvangen. De hoogte van dit bedrag om een uitnodiging te ontvan gen, moet nog worden vastgesteld. In dit laatste gesprek legt de heer Hielckert evenals de meeste van zijn voorgangers er de nadruk op, dat iedereen uit alle lagen van onze WF-bevolking kan meedingen. In het bijzonder snijdt hij ook aan het in dienen van ideeën door onze buitenlandse medewer kers. Dankwoord van de heer Elsacker Ook de heer Keetbaas was aanwezig Baas 1 Om een luchtiger noot in het geheel te brengen informeer- de hij lachend: "En, hoe is het nu met uw nieuwe baas? Niet lastiger dan de vorige...? Nu, daar kijk ik van op. Ja, u draait zich nu nog eens heer- I lijk om als u de fluit hoort gaan". I Toch was de heer Wilton er van overtuigd, dat men iets verliest, wanneer men ver trekt. "Er ligt een deel van uw leven hier bij WF. Geza menlijk vormde u onze WF- gemeenschap. U drukte uw stempel op ons bedrijf. Wij kwamen elkaar tegen. In moeilijke en makkelijke tij den. Ja, ook in moeilijke. Dat kon. Dat is ook van veel be tekenis. Nu kom je weer nieu we gezichten tegen. Dat houdt tevens in een verande rende samenleving. Maar ik hoop, dat u terugdenkt aan de WF-samenleving, zoals u die gekend heeft". Resultaten Hij haakte hierna in op de goede resultaten van het af gelopen jaar, waarop wij met voldoening terugzien. Ook de Volksbond maakte hij een compliment voor de nieuwe aanpak van de kantine-facili teiten. "De liefde gaat nu eenmaal bij de mens door de maag, gepensioneerd of niet. En dat is belangrijk. Het menszijn. Dat telt in onze sa menleving. Menszijn door af- stand te nemen van zijn taak of functie. De mens telt: daar op komt het aan". Hierna sprak de heer J. van Elsacker namens de gepen sioneerden een dankwoord. De aanwezigen ontvingen na afloop een presentje, waarbij gekozen kon worden uit: een thermometer/hygrometer-set, een tafelaansteker, een por- temonnaie/portefeuille of een fraai boekwerk. Ir R. Hielckert: De personeelsdienst zorgde voor de fraaie cadeaus

Wilton Fijenoord Nieuws | 1975 | | pagina 9