Vereniging I- SSMUk UL 'ip 19 FOTOCLUB W.F. Door ziekte en andere om standigheden konden wij op enkele clubavonden niet die plannen uitvoeren, die in het programma stonden vermeld. Deze avonden werden gewij zigd in zgn. werkavonden; fotografisch dan. Op 30 januari was er een vergrotingsavond onder des kundige leiding van de heer W. G. Kienhuis. Er zijn weer leuke resultaten tevoorschijn gekomen. 27 februari was een smal filmavond, speciaal voor de filmende leden. Een heel goed verzorgde avond. Een tweetal leden van de smalfilm club „De Drie hoek" uit Rotterdam vertoon de een tiental films, waarin bijzonder aardig humoris tische vondsten verwerkt zaten. Heel leuk; waarbij het Sm. levende van de film de men sen aanspreekt. Zo heeft ieder zijn hobby. Dan zijn we al weer op weg naar de nieuwe vroege lente. Dat vraagt natuurlijk om ac tiviteiten. Alle camera's wor den weer extra opgepoetst en schoongemaakt. Voor onze leden geldt dat niet, aangezien hun camera's het hele jaar door worden ge bruikt. Ook al om aan de zes competitie-avonden mee te doen in dit seizoen. Niet in de eerste plaats om de prijs te winnen, maar gewoon omdat fotograferen een fijne hobby is. Over enkele weken lopen we weer lekker met onze voeten door het frisse zeewater, zoals de man op de hierbij gepubliceerde foto demon streert. Uitnodigend, niet Met de zomer in het ver schiet. Daarom ons advies Neem op al uw (wandel tochten de camera mee en fotografeer naar eigen idee Het Bestuur. AFD. HARMONIE Op 8 maart jl. heeft de Har monie haar jaarvergadering gehouden. Om 3 uur opende de voor zitter de vergadering en heette de aanwezigen harte lijk welkom. In het bijzonder de heer en mevrouw Loopik. Dit in verband met het feit, dat de heer P. Loopik 50 jaar aan de Harmonie was verbonden. „Ome Piet en Tante To", zoals zij door een ieder worden genoemd, wer den door onze voorzitter toegesproken en hij liet zijn woorden vergezeld gaan van een stoffelijk blijk van waar dering voor hen beiden. De heer Loopik ontving een hor loge met inscriptie en me vrouw Loopik een doos bon bons. De volgende jubilaris was de heer B. E. Trooster. Deze werd naar voren gehaald, daar hij 12V2 jaar bestuurder was. Ook de heer Trooster ontving uit handen van de voorzitter een herinnering aan deze dag. Na de huldigingen werd de agenda vlot afgewerkt. De notulen alsmede de versla gen van secretaris en pen ningmeester werden door de leden op de vergadering on der dankzegging goedge keurd. Bij de bestuursverkiezing werden de aftredende be stuursleden bij acclamatie herkozen. Het waren de heer J. Oostlander als pen ningmeester en de heer B. E Trooster als bibliothecaris. Het punt mededelingen be stuur werd door de voorzit ter als volgt toegelicht. Me dewerking aan de taptoe op 30 april in Schiedam. Op 3 mei receptie ter gelegenheid van het 50-jarig bestaan der Harmonie. Op 4 mei uitvoe ring herdenkingscantate in de Grote Kerk te Schiedam. In de maand juli een con certreis naar Oostenrijk. Dit op uitnodiging van het Minis terie van Cultuur aldaar, waarbij medewerking werd verleend door de K.N.F. Medio oktober/november een galaconcert in „De Doelen" te Rotterdam als afsluiting van het jubileumjaar. Bij de rondvraag beant woordde de voorzitter alle gestelde vragen tot volle tevredenheid. Het bestuur is nu als volgt samengesteld Voorzitter J. Vos Secretaris W. Rissems Albarda- straat 3, Schiedam, tei. 70 67 44. Penningmeester J. Oost lander 2e voorzitter C. van Kapel 2e secretaris C. J. P. de Heij Bibliothecaris B. E. Troos ter Alg. adjunt L. Romijn W. Rissema, secretaris

Wilton Fijenoord Nieuws | 1975 | | pagina 21