In memoriam Met leedweien geven wij kennis van hun overlijden. Hun nagedachtenis zal door ons in ere gehouden worden. 20 AFD. HARMONIE JEUGD Zaterdag 15 februari jl. kreeg de Harmonie WF bezoek van ongeveer 20 Amerikanen. Deze waren dezelfde dag per vliegtuig aangekomen op Schiphol voor een 8-daags verblijf in Nederland. Om kwart voor tien kwamen zij bij Wilton-Fijenoord aan. (Een en ander naar aanleiding van een vorig bezoek aan het jeugdorkest in 1973). Het gezelschap bestond voorna melijk uit dirigenten, leraren en ouders. De interesse ging hoofdzake lijk uit naar het leiden en de wijze van het dirigeren van ons jeugd- en Harmonie orkest. Na de koffie begon de repetitie. Er waren enkele Amerikanen, die hun instru ment meegenomen hadden en zo werd er een gezamen lijke repetitie gehouden. Ook de dirigente van de Messina High School Band dirigeerde een muziekstuk, wat voor ons een grote eer was. Om half twaalf werd de lunch gehouden in het Centraal Dokkantoor. De lunch verliep heel gezel lig en geanimeerd. Ook dit jaar werden er van beide kanten geschenken aangebo den, waaronder van WF het muziekstuk „De 4 Impres sions" van H. van Lijnscho ten, uitgereikt door de heer Roozendaal. Na de lunch hield de heer Valk van de afdeling Vorming en Oplei ding een kleine uitleg over het ontstaan en het werken van Wilton-Fijenoord, waarna een kleine rondleiding over de werf volgde. Om half drie arriveerden de Amerikanen wederom in ons repetitielokaal waar de repe titie van de Harmonie plaats vond. Er werd heel fijn geblazen en ook hier heeft Miss Nora H. Arquit een marsje gediri geerd wat geweldig insloeg. Omstreeks half vijf verlieten de gasten Schiedam, want zij moesten nog naar Amster dam reizen, om daar van hun welverdiende nachtrust te gaan genieten, daar zij het 36 uur zonder slaap hadden moeten doen. Over het geheel was het een geslaagde dag, waar met ple zier aan terug gedacht zal worden. Namens de jeugdcommissie van de Harmonie WF, Janet van Sliedregt, Marijke van den Haak, Aad Wilkes. 11-1-1975 J. M. Veldheer 76 jaar (oud-werknemer) beveiliging ca. 17 dienstjaren 14-2-1975 G. P. Mastenbroek 87 jaar (oud-werknemer) kraannrijder ca. 15 dienstjaren 21-2-1975 J. Vuijk 77 jaar (oud-werknemer) boekhouder ca. 38 dienstjaren 26-2-1975 M. J. Brusselaars 65 jaar (oud-werknemer) bankwerker ca. 8 dienstjaren 27-2-1975 A. P. Stevens 74 jaar (oud-werknemer) bankwerker ca. 23 dienstjaren 1-3-1975 J. T. Wink 72 jaar (oud-werknemer) pijpenbewerker ca. 30 dienstjaren 4-3-1975 D. van Tiel 95 jaar (oud-werknemer) schaver ca. 18 dienstjaren

Wilton Fijenoord Nieuws | 1975 | | pagina 22