WILTON FIJENOORD NIEUWS Inhoud Personeelsorgaan van de Dok- en Werf- Maatschappij Wilton-Fijenoord B.V. Lid van de FtSV Groep. Verschijnt maandelijks Redactie-commissie: ir O. J. van der Vorm, voorzitter; B. Blommers; G. Gort; drs R. A. Kollewijn; S. J. Loos; J. Noor dewier; M. C. Oranje; jhr. ir R. F. P. Röell; J. Vermeulen; M. van Vliet, eind redacteur. Medewerkers: F. W. Dingjan; W. G. Kienhuis; A. A. Potuyt; W. G. E. Valk. Foto van de maand: Kotteraar C. Stolk bezig aan het mammoetroer op de stelvloer (zie pagina 3) 1 "Chu Fujino" slachtoffer van slech te vrachten Ombouw "Sea Lion" 2 "Fuuki Maru": werk aan modern schip met moderne middelen 3 Officiële mededelingen Reparatie roer van "Ursula Schulte" Mobiele kotterploeg bewerkte roer van mammoet op stelvloer 4 Reparatie afdeling eveneens paraat voor de binnenlandse klantenkring Bouw bulkcarrier betekent ook werk voor timmerwinkel 5 HavengezichtJubilea 7 Personalia Willy Wilton-Fonds 8 Jubilarissen van de maand 11 Dankbetuigingen Nieuws van de partners 13 Ideeën krijgen en uitwerken: "be langrijke stap tot ontplooiing van de mens" 14 Bedrijfsjournaal 1974 16 Punt 1veiligheid 17 Ideeënbus Via zachte winter naar voorjaarsboden 18 Doorlichten in 't Blaasje Vorming en opleiding 19 Vereniging WF 20 In memoriam 10 "De Spar staat overeind" Het overnemen van artikelen, foto's of gegevens uit dit personeelsorgaan is niet toegestaan, tenzij met duidelijke bronvermelding. Voor het overnemen van foto's is tevens de toestemming van de redactie vereist. Kopij volgend nummer: de kopij voor het aprilnummer dient vóór 10 april in het bezit van de eindredacteur te zijn.

Wilton Fijenoord Nieuws | 1975 | | pagina 2