Personalia 28-2-1975 7 zien. Tegenwoordig gaan we dieper op het begrip arbeid in". Dat deed de burgemeester dan ook. In een duidelijke, kernachtige schets. „Het gaat bij arbeid om de men sen, om hun vakmanschap en daarnaast gaat het ook om een modern management. In goede samenwerking moet men komen tot een optimale sfeer". Waarna hij kwam tot de in de aanhef van dit ar tikel geciteerde uitspraak. Menselijk „En ik wil het hier nog eens zeggen de directie bij WF spreekt hier menselijk. Ook tijdens de jubileumvieringen. Dat is een goede traditie. Ik ben het er mee eens, dat het nuttig is zich op bestaande tradities te bezinnen. Zelfs dat sommige niet blijven ge handhaafd. Maar goede gel dende waarden hebben hun bestaansrecht. Zo ook deze vieringen. Met de gezellige dag, de bloemen, de keurige gekapte haren van de dames, de koffie met gebak en ja ook, of juist met de bij dit alles gepaard gaande zenuwen. Dat hoort er alle maal bij. Dat hoort bij WF". Hierna ging hij over tot het uitreiken van de Koninklijke Onderscheidingen, waarbij hij opmerkte „Ik weet wel het een en ander van u af door de vele informatie, die ik altijd van uw directie ont vang. Voorts wens ik u veel geluk bij WF en in uw per soonlijke leven". v.l.n.r.: de heren M. Groenendaal; C. Anker; F. de Waart; W. den Boer; C. v. d. Ree met hun echtgenotes zei hij „Ik ben teleurgesteld over de onlangs door de Til- burgse professor Schouten geponeerde stelling, die be knopt inhield de econo mische wetenschap is non sens; er komt nooit iets van uit. Ik geloof niet dat dit juist is". De heer Lems ging daarop in op de drie bekende pro ductiefactoren, t.w. grond, kapitaal en arbeid. „De ene factor kan gewoon niet zon der de andere. Alleen was vroeger een bezwaar, dat men de mens niet in de factor arbeid zag of wilde Burgemeester Lems reikte de Koninklijke Onderscheidingen uit In verband met het bereiken van de pensioengerechtigde leeftijd is op onderstaande data eervol ontslag verleend aan: R. van den Berg ijzerwerker 28-2-1975 G. Bakker transporteur A. Verschoor administrateur 15-3-1975 H. Heykoop calculator 21-3-1975 H. Versluis assistent projectbaas 21-3-1975 K. Boxhoorn beveiliging 11-4-1975 A. Mulder autogeen lasser 11-4-1975 J. H. de Graaf magazijn bediende 11-4-1975 WILLY WILTON-FONDS Ontvangen t.g.v. Willy Wilton- Fonds wegens verkoop oud materiaal maand februari '75 807,40.

Wilton Fijenoord Nieuws | 1975 | | pagina 9