13 LANDELIJKE VEILIGHEIDS WEDSTRIJD 1975 Traditioneel heeft het gehele tweede leerjaar deelgenomen aan de jaarlijkse landelijke Veiligheidswedstrijd voor Be- drijfsscholen. Wat echter niet traditioneel is: we zijn niet op de vijfde plaats geëindigd. Dit is heel belangrijk, aange zien de 4 best geplaatste scholen in een finale wed strijd, te houden in Amster dam, mogen uitkomen. En dit jaar, in het 51ste jaar I van ons Bedrijfsschoolbe- staan is het gelukt. En hoe! Zelfs niet op de vierde of der de of tweede plaats, maar keihard op de eerste plaats. Onze directe finale concur renten zijn: Bedrijfsschool A.E.G. te Am sterdam, Bedrijfsschool Nederlandse Spoorwegen te Haarlem en Bedrijfsschool Thomassen en Drijver te Hoogeveen. De uitnodiging is binnen om op 29 april a.s. de finale-wed strijden met de 3 genoemde Bedrijfsscholen te gaan spe len o.r. uit te maken wie de winnaar 1975 zal gaan wor den. May the best team win! In ieder geval al vast harte lijk gelukgewenst met jullie plaatsing in de finale, jonge lui. En die felicitaties gaan ook naar de heer Potuyt, de Vei ligheidsinspecteur, de heer Altena, de Veiligheidspromo tor van dit jaar en de staf teurs. met de Veiligheidsinspec- Veel geluk in Amsterdam. I BEDRIJFSSCHOOL Het is een traditie om in de periode dat de scholen paas vakantie hebben met de leer lingen van onze Bedrijfs school diploma te gaan zwemmen. Evenals voorgaande jaren werden ook dit jaar de exa mens afgenomen in een drachtige samenwerking met het personeel van het Sport- fondsenbad Schiedam. In totaal waren er 145 leer lingen ingeschreven om aan dit diplomazwemmen deel te nemen. Onderverdeeld als volgt: Zwemvaardigheidsdiploma 2: 37 deelnemers; hiervoor slaagden er 36. Zwemvaardigheidsdiploma 3: 63 deelnemers; allen geslaagd. Zwemvaardigheidsdiploma 4: 45 deelnemers; allen geslaagd. De eisen, die aan het beha len van deze diploma's ge steld worden, zijn niet licht. We kennen voor alle drie de diploma's: 't reddend zwem men, het uitvoeren van een aantal verplichte sprongen, het blijk geven van het be-

Wilton Fijenoord Nieuws | 1975 | | pagina 17