h r 14 Vereniging heersen van een aantal bal oefeningen bij het waterpolo, het onder water zwemmen en tot slot het afstandzwemmen. Voor het zwemvaardigheids- diploma 2 is dat in totaal 300 mtr. en onderverdeeld als volgt: 50 mtr. borstcrawl, 50 mtr. rugcrawl en 200 mtr. schoolslag. Voor het zwemvaardigheids- diploma 3 is dat in totaal 400 mtr. en onderverdeeld als volgt: 50 mtr. borstcrawl, 50 mtr. rugcrawl, 50 mtr. samen gestelde rugslag en 250 mtr. schoolslag. Voor het zwemvaardigheids- diploma 4 is dat in totaal 500 mtr. en onderverdeeld als volgt: 50 mtr. vlinderslag, 50 mtr. borstcrawl, 50 mtr. rug crawl, 50 mtr. samengestelde rugslag en 300 mtr. school slag. Al met al was het op vrijdag 28 maart 1975 een sucesvolle diploma-zwemochtend voor onze Bedrijfsschool. H. P. van Maanen iVê AFO. GEMENGD KOOR Op zondag 4 mei 1975 bij het te geven concert in samen werking met de WF Harmo nie in de Grote Kerk te Schie dam, ter herdenking van de gevallenen in de tweede we reldoorlog, zal ook het Ge mengd Koor „Excelsior" uit Schiedam zijn medewerking verlenen. De solistische medewerking zal worden verzorgd door Marijke Morel-Mourik (so praan) en Frans Ros (bas-ba riton). Behalve de Herdenkingscan tate zal door de koren ten gehore worden gebracht: "Judex" uit het oratorium "Mors et Vita", bewerkt door Piet Potgieser en "Domini, salvam fac Regina nostram" van A. Giesen. Het W.F.-koor zal donderdag 12 juni 1975 voor de patiën ten van het herstellingsoord Mens en Samenleving te Lun- teren een concert verzorgen. Hiervoor is nieuwe muziek aangeschaft en in studie ge nomen. Voor belangstellenden wordt ter kennis gebracht, dat de repetities iedere donderdag, aanvang 20.00 uur, in het ge bouw Christelijk Sociale Be langen, Lange Haven 73 te Schiedam worden gehouden. Het Bestuur

Wilton Fijenoord Nieuws | 1975 | | pagina 18