15 AFD. TENNIS Opening van het seizoen Op zaterdagmorgen 5 april 1975 was eindelijk het mo ment aangebroken dat de tennisbaan kon worden ge opend. Helaas hebben ons de weergoden dit voorjaar con stant dwarsgezeten, hetgeen in ons lage landje met zijn bekende grillige klimaat geen uitzondering is, doch dit jaar werden wel alle records ge broken. Aanvankelijk liet het zich aanzien dat de banen op een uitzonderlijk vroege datum konden worden geopend en alle harten klopten van vreug de, doch in het midden van de maand maart werd het weer allengs slechter en kon den de heer Leeuwangh en zijn mannen, die het in orde maken van de banen voor hun rekening nemen, slechts zeer langzaam vorderen. Desondanks werd toch het gokje gewaagd en door ons bestuur aangekondigd dat wij op 5 april zouden beginnen, doch helaas, en dit blijkt over duidelijk uit de foto die wij hierbij afdrukken, moest een en ander zich binnenskamers - of wel in het clubhuis zo u dit liever is - afspelen. De op een verhoging staande voorzitter sprak de verzamel de menigte toe, waarbij wij nog aantekenen dat de be langstelling bij deze ope ningsplechtigheid ongekend groot was, aangezien wij dit jaar de grootste aanwas se dert de oprichting van onze club hebben kunnen aante kenen n.l. 35 stuks. Het is bij de opening altijd de gewoonte dat één der aanwezige lieftallige jonge dames, die daartoe door het lot wordt aangewezen, het provisorisch gespannen lint doorknipt en daarbij enige woorden tot de goegemeente richt. Helaas moest dit tijdens een vrij hevige regenbui geschie den, vandaar dat zij, zoals uit de afgedrukte foto blijkt, bij deze handeling alleen werd geassisteerd door het bestuurslid de heer Bras, ter wijl de overigen dit vanach ter de min of meer beslagen ruiten gadesloegen. Desalniettemin werd deze handeling door ons jeugdig lid, mej. L. A. Veer, met veel toewijding verricht. Wij spreken gaarne de hoop uit dat het weer weldra moge omslaan en dat u bij het le zen dezer regelen zich ver wonderd de ogen zult uitwrij ven dat het weer zo slecht is geweest en wij sindsdien zijn verblijd met ongekend zacht en liefelijk voorjaarsweer. AFD. ZWEMMEN Bad Groenoord Evenals voorgaande jaren is er ook dit zomerseizoen ge legenheid tot zwemmen in bad Groenoord. Die gelegenheid is er elke woensdagavond tussen 19.00 en 19.45 uur. Toegang gratis op vertoon lidmaatschapskaart. Ouders van leden hebben ook toegang. Zwemmen voor volwassenen Het bestuur van de afdeling Zwemmen vraagt zich af of alle ouders van de kinderen, die bij ons zwemmen leren of geleerd hebben, ook zelf wel kunnen zwemmen. Is dat niet het geval, dan lijkt het ons leuk om diverse kin deren op het terras te zien, die de verrichtingen van hun vader en/of moeder volgen. Ons «buur op vrijdag van 17.15 toi 18.00 uur is daar voor bestemd. Diploma-zwemmen In de afgelopen maanden werden door 28 en 19 leden respectievelijk diploma "A" en diploma "B" behaald. In de periode 15 t/m 22 m, werden door een aantal den hogere diploma's haald. Zwemvaardigheid I Marcel Bril Nannet Buitelaar Cornelia Buter Astrid Barg Edwin Onverwacht Carmen Carrasco Zwemvaardigheid II Astrid v. d. Berg Yolanda Rambelje Elly Brokling Pieter Jagt Ina Moti t Johannes Voorbach !- Anne Plate Cornelia Buter Zwemvaardigheid III Jeanette Ringlever Gerda v. d. Nol Nicolette Gent Carla Barg Margo Reijgersberg Zwemvaardigheid IV Carla Schenk Gerda v. Vondelen Adrianus v. d. Berg Alexander Simon Leendert Stuije Allemaal van harte gefelici teerd.

Wilton Fijenoord Nieuws | 1975 | | pagina 19