Jubilarissen van de maand - 8 drijfsschool. Nu ben ik hier voor het uitreiken van de Ko ninklijke Onderscheidingen namens de Koningin. Men zou eigenlijk een groot be drijf mogen vergelijken met een mooie wandversiering. Je geniet er zelf van, maar je toont deze ook graag aan je gasten. Vandaag worden de eigen spulletjes in het zon netje gezet. Dat doen we nu eenmaal graag: ook WF. Maar nu zijn het wel heel kostbare spullen, namelijk de mensen zelf: de jubilarissen. Het is in een bedrijf van be lang, dat de mensen goed met elkaar kunnen opschie ten. Dat meji het met de mensen goed meent, vindt men onder andere terug in de traditie van het vieren van de onderhavige jubilea". De burgemeester vindt het eigenlijk niet juist om van lintjesregen te spreken. "Bij regen denk je aan een geweldige hoeveelheid drup pels. Nu, de hoeveelheid on derscheidingen is werkelijk niet zo groot. Men dient deze dan ook werkelijk als onder scheidingen te zien. Alleen de jubilarissen met een 40- jarig dienstverband komen er voor in aanmerking. Voor hen met 25 jaren dienstverband is het nog een kwestie van echt volhouden om een on derscheiding te verwerven". Hij filosofeerde nog dieper over dit thema: "In iedere samenleving worden mensen onderscheiden. In het gewo ne leven laat men ook blij ken iemand aardig te vinden. Beschouw daarom deze on derscheiding eveneens als een attentie, een blijk van waardering van WF". H. van Dijk ijzerwerker-aftekenaar N.B. 40 jaar A. Könemann ass. projectbaas Rep. 40 jaar J. D. A. Kreukniet ijzerwerker-aftekenaar N.B. 40 jaar J. Bijloo controleur Rep. M.F. 25 jaar A. Scheli werkvoorber. planner Sb. N.B. 40 jaar Burgemeester Lems aan het woord

Wilton Fijenoord Nieuws | 1975 | | pagina 10