11 Dankbetuigingen Personalia 6-6-1975 6-6-1975 H ze hadden te maken met de toegang tot de drie dokken. Wij stelden voor een pier er naar toe te bouwen. Dan creëerde je gelijk nog lig plaatsen voor de schepen ook. Tot dan toe was de ver binding naar de dokken een schipbrug. Materiaal werd per bootje of met de drijvende bok naar de dokken gebracht. Hierin is verbetering mogelijk. Ik heb nog contacten gehad met het Rijksinkoopbureau voor de beste besteding van de Nederlandse gelden in zake de "project aid". Wij adviseerden in wat het drin gendst nodig was. Hoe was het leven in de persoonlijke sfeer? Ach, dieptepunten maakt een mens in twee jaar altijd mee. Maar duidelijk ook hoogte punten. Het leven in een prachtig huis met bedienden die je correct tegemoet tre den als je jezelf ook correct opstelt, is natuurlijk niet slecht. Je moet je als mens opstellen. We hebben veel gezien van dit prachtige land. Een hoogtepunt was het een voudige feestje, dat wij onze Indonesische vrienden van de werf hebben aangeboden. De vrouwen kwamen in sarongs en kabajas: zeer kleurrijk. Indonesische muziek van een orkestje op de achtergrond. Heel leuk. Ook toen de limo nade en Cola op waren. Want het volk daar is zeer matig in dit soort dingen. Hoogstens werd er nog een biertje ge dronken. Maar de frisdran ken waren wel snel op. Nie mand trok er zich echter wat van aan. Heel fijn. Dat heeft bij de mensen werkelijk aan geslagen. Ook het feest ter team kregen bij ons vertrek, gelegenheid van het 25-jarig jubileum van de heer Veid- meyer van de RDM. Fantas tisch leuk. Maar het leukst is wel de waardering, die wij als waardering voor ons werk. Die appreciatie en het ver trouwen in onze adviezen waren de grootste beloning voor ons. Mede namens de kinderen, klein- en achterkleinkinderen betuig ik mijn dank voor het ontvangen medeleven tijdens de ziekte en de deelneming na het overlijden van mijn geliefde man. Mevrouw H. H. Smaal de Bruijne Mede namens de familiele den wil ik langs deze weg mijn oprechte dank betuigen aan de direktie, chefs, bazen en collega's van Wilton-Fije- noord voor de belangstelling en het medeleven betoond tij dens het ziekbed en na het overlijden van mijn broer, de heer Martinus van de Heide. M. van de Heide Ook mede namens de kinde ren breng ik hierbij mijn dank over aan directie, chefs en collega's voor het medeleven betoond na het overlijden van mijn echtgenoot. Mevrouw A. C. Delno-Berwald Dankbetuigingen werden ont vangen i.v.m. 40-jarig jubi leum van: A. Könemann. 25-jarig jubileum van: M. B. Landman K. van der Waal M. H. den Outer ES5 WILLY WILTON-FONDS Ontvangen ten gunste van het Willy Wilton-Fonds we gens verkoop oud materiaal maand april 1975 ƒ961,20. In verband met het bereiken van de pensioengerechtigde leeftijd is op onderstaande data eervol ontslag verleend aan: G. Harlaar bankwerker G. T. Madlener ijzerwerker

Wilton Fijenoord Nieuws | 1975 | | pagina 13