(t steeds] ^radschappen controleer uw p Wettelijke aansprake lijkheid Oud-bazen genoten van gezellige dag 16 J//y 1. Kies het juiste hijsgereed schap. 2. Inspecteer op deugdelijk heid vóór het gebruik. 3. Gebruik hijsgerei vakkun dig. 4. Bewaar doelmatig en zorg of laat zorgen voor geregeld onderhoud. Door deze 4 richtlijnen tot uw devies te maken en op te volgen is het mogelijk de vei ligheid bij het hijsen te be vorderen en op te voeren. Punt één Veiligheid! A.P. Onder de aandacht van het personeel wordt gebracht, dat het in verband met de bepa lingen omtrent wettelijke aan sprakelijkheid van de werk gever niet toegestaan is zich voor dienstgebruik van eigen motorvoertuigen (automobiel, motorfiets, scooter, e.d.) te bedienen, tenzij dit uitdruk kelijk met de werknemer is overeengekomen en voor verzekering wordt zorggedra gen. Als dienstgebruik worden niet beschouwd de ritten van huis naar het werk en omgekeerd. De gewoonte getrouw orga niseerde de Bazenvereniging WF op 29 april jl. de jaarlijk se bijeenkomst voor de ge pensioneerde oud-leden met echtgenotes. Met autobussen werd het uit 155 personen bestaande ge zelschap van huis opgehaald om te verzamelen bij de hoofdingang WF. Van hieruit vertrok men voor het maken van een rondrit door de Botlek en Europoort. De koffie werd collegiaal aangeboden bij de VDSM op Rozenburg, waar gastvrijheid werd genoten in de kantine van dit RSV zusterbedrijf. Over Den Briel keerde men terug naar Schiedam, waar omtrent vier uur in de kan tine Floofdkantoor WF een gezellig samenzijn begon, waarbij ook de heren Wilton en Keetbaas, alsmede de be drijfsleiding aanwezig waren. Tot besluit werd gezamenlijk de maaltijd gebruikt, waarna men om acht uur weer te vreden huiswaarts toog.

Wilton Fijenoord Nieuws | 1975 | | pagina 18