Vorming en opleiding 18 Fitterswerk Houtbewerking van de derdejaars een kijkje kwamen nemen wat hun zoons gewrocht hadden. Dat de jongelui voor deze gele genheid hun meisje of ver loofde hadden meegebracht, behoeft geen betoog. Echter voordat de werkstuk ken vakkundig of meer emo tioneel bekeken werden, had de chef van de afd. Vorming en Opleiding het ruim 200 tellende gezelschap verteld over de toekomstmogelijk heden in onze onderneming op welke wijze deze moge lijkheden door ontwikkeling en studie zijn te verwezenlij ken. Het bleek voor leerlin gen, ouders en staf een aller plezierigste avond te zijn. Terwijl het praktijkexamen het einde naderde, namen tweedejaars leerlingen de school in bezit om de ten toonstelling "De Amerikaan se Week" te gaan opbouwen. Het materiaal dat door een dertigtal Amerikaanse firma's opererend in Nederland was toegezegd kwam binnenstro men. Op een willekeurig moment stonden zeven vrachtwagens voor en achter de school hun kisten en apparatuur uit te laden. Hieronder was onder andere 2 ton aan fotomate riaal, dat was overgevlogen uit Parijs van de United Sta tes Information Service. Een fantastische foto-exhibit, sa men te stellen in pyramides met ongeveer 300 m2 foto's. Een ander "zwaar" stuk was het model van de F16 met volledige bewapeningsmoge lijkheden Elders in uw blad kunt u de reportage lezen over de ope ning van de tentoonstelling door de Amerikaanse Ambas sadeur, mr. Kingdom Gould. MEI, MAAND VAN TOPACTIVITEITEN De lijst van topactiviteiten in de maand mei wordt ge kroond door het jaarlijkse Bemetel-praktijkexamen. Een 80-tal derdejaars leerlingen uit de u bekende vakrichtin gen maakte zich eind april op om aan het examenwerk stuk te beginnen. De weers- condities waren uitstekend, een onderdeel dat voor exa menkandidaten altijd zeer be langrijk is. De leerlingen maakten er, globaal gezien, een goede zaak van, zo zelfs dat op de avond voordat al de werkstukken opgestuurd zouden worden naar de Haagse Houtrusthallen voor de beoordeling, de ouders Scheepsmetaalbewerking

Wilton Fijenoord Nieuws | 1975 | | pagina 20