Inbinden jaargang 1974 22 particulier korps, mevrouw Sliedregt van het Gemengd Koor WF, die naast de geluk wensen veel hulde bracht voor de goede samenwerking, die er bestaat tussen het Koor en de Harmonie. De heer Kooij van de Fotoclub WF, die door middel van een leuk gedicht zijn gelukwensen overbracht en deze vergezeld liet gaan van een bijzonder fraai opgemaakt bloemstuk, dat veel waardering onder vond. De heer Eykenbroek van de Bazenvereniging WF bracht zijn gelukwensen over met een bloemetje en memoreer de het concert destijds bij het 50-jarig bestaan van de bazenvereniging. De heer Schot van de WAC overhandigde een geschenk onder couvert. De heer Loo- pik, oudste lid en mede-op richter der vereniging, schonk een muziekstuk. Peter van der Zalm, lid van de Harmonie bracht dank uit namens de leden aan het bestuur voor de goede op vang en begeleiding en bood vervolgens een fraaie vlag aan. Ook Carla Rikken, even eens lid der Harmonie, dank te het bestuur. Daarna kreeg de heer Roo- zendaal het woord. Namens het bestuur der Harmonie bracht hij dank over aan de directie WF voor de receptie en hij was er van overtuigd, dat er van de geschenken gepast gebruik zou worden gemaakt. Belangstelling Als laatste nam de heer ir B. Wilton als ere-voorzitter het woord. Hij sprak zijn waardering uit voor de grote belangstelling van alle groe peringen. Velvolgens dankte hij de Raad van Bestuur van RSV voor de bloemen. De heer Roelfsema, oud-burgemeester van Schie dam, had een brief gezon den, waardoor nog eens be vestigd werd, dat hij de Har monie nog altijd een warm hart toedraagt. Dank ook aan de diverse andere briefschrijvers en aan de heer Den Hond voor alle inzet ten behoeve van de Harmonie. De heer Drenth voor zijn persoonlijke belang stelling. Ook alle overige sprekers kregen een woord van waardering en dank. Aan de heer Kramer (RDM) noem de hij nog eens het belang van de samenwerking tussen de twee bedrijven. De heer Wilton memoreerde wijlen de heer Pala als diri gent/componist van het Koor, een onvergetelijk mens, waaraan wij veel dank ver schuldigd zijn. Evenals aan wijlen de heer Giphart, die volgens hem zijn tijd als dich ter vooruit was. De heer Wilton had op zijn 11e jaar de oprichting van de Harmonie meegemaakt. Het was dan een soort familie reünie. Hij noemde het 25- jarig bestaan van "oom Wil ly". De heer Jansen nu bij een ander korps kreeg de no dige waardering. Als waarde- volle achtergrond zag hij het musiceren in goede orde en in teamverband. Als voor beeld noemde hij de opluiste ring door het jeugdharmonie- orkest bij de opendag van de Bedrijfsschool, waar 2200 mensen geweest waren. Hij hoopte op deze wijze tot in lengte van dagen door te gaan, aangepast aan de mo derne verhoudingen. Zolang er nog een Harmonie WF be staat, was hij niet bang voor het bestaan van Wilton- Fijenoord. AFD. HARMONIE Het bestuur dankt allen, die er toe hebben bijgedragen, dat de receptie ter gelegen heid van ons 50-jarig bestaan is geslaagd. Wij danken in het bijzonder alle zusterverenigingen voor de fraaie bloemstukken, die zij ter gelegenheid van ons jubileum aan ons hebben ge zonden. Deze bloemstukken hebben de receptiezaal een feestelijk aanzien gegeven en wij zijn u daarvoor zeer er kentelijk. Aan al onze gasten, die op de receptie aanwezig waren, willen wij een woord van dank uitspreken. Door uw aanwezigheid heeft u blijk gegeven, dat de Harmonie een bijzondere plaats in neemt in de W.F.-gemeen- schap. Als bestuur zijn wij daar bijzonder trots op en hopen dit door onze muzika le prestaties waar te kunnen maken. Het bestuur Ook dit jaar wordt de lezers van het WF-Nieuws de ge legenheid geboden de vorige jaargang van het blad (jaar gang 1974) te laten inbinden. Belangstellenden kunnen hun bewaarde exemplaren inleve ren bij mevrouw Y. Lucas - de Heer van de Afdeling Perso neelsdienst, Hoofdkantoor. De prijs zal 24,exclusief B.T.W. bedragen.

Wilton Fijenoord Nieuws | 1975 | | pagina 24