WILTON FIJENOORD NIEUWS Inhoud Personeelsorgaan van de Dok- en Werf- Maatschappij Wilton-Fijenoord B.V. Lid van de RSV Groep. Verschijnt maandelijks Redactie-commissie: ir O. J. van der Vorm, voorzitter; B. Blommers; G. Gort; drs R. A. Kollewijn; S. J. Loos; J. Noor dewier; M. C. Oranje; jhr. ir R. F. P. Röell; J. Vermeulen; M. van Vliet, eind redacteur. Medewerkers: F. W. Dingjan; W. G. Kienhuis; A. A. Potuyt; W. G. E. Valk. Foto van de maand: Deze WF-advertentie verscheen in een Schiedams huis-aan-huis blad t.g.v. het 700-jarig bestaan dezer gemeente. Door opneming ervan in het WF-Nieuws kunnen ook onze niet Schiedamse medewerkers ervan kennis nemen. 1 Amerikaanse ambassadeur opende U.S.A.-week op de Bedrijfsschool 2 "Jedforest" liep roerschade op 3 "Atlantic Crown" kreeg nieuwe (bulb-) kroon 4 Twee Oostduitse vrachtschepen aan de WF-kade Bovenbouw op Spar geplaatst 5 Faam van oud-Fijenoord in Schie- land-gemaal moet gaan verdwijnen 6 WF droeg stevige steen bij in grote RSV-geheel 7 WF bezit goede naam in binnen- en buitenland 8 Jubilarissen van de maand 10 "Adviseren, coördineren en het team leiden in een prachtig land" 11 Dankbetuigingen Personalia 12 Nieuws van de partners 15 Punt 1: veiligheid 16 Oud-bazen genoten van gezellige dag 17 In memoriam 18 Vorming en opleiding 21 Vereniging WF Het overnemen van artikelen, foto's of gegevens uit dit personeelsorgaan is niet toegestaan, tenzij met duidelijke bronvermelding. Voor het overnemen van foto's is tevens de toestemming van de redactie vereist. Kopij volgend nummer: de kopij voor het juninummer dient vóór 10 juni in het bezit van de eindredacteur te zijn.

Wilton Fijenoord Nieuws | 1975 | | pagina 2