Vereniging Met leedwezen geven wij kennis van hun overlijden. Hun nagedachtenis zal door ons in ere gehouden worden. Hij ontwikkelde zich in de loop der ja ren tot een goed vakman en gaf altijd blijk van een goede inzet. Zijn collega's mochten hem, evenals zijn superieuren, zeer graag. Daardoor werkte hij in goed team-verband met zowel landge noten als Nederlanders. De begrafenis heeft in Turkije plaatsgevonden. 19-6-1975 S. Martinez Villar, 54 jaar ijzerwerker ca. 11 dienstjaren Na het tragisch ongeval op de Noorse tanker Berge Bergesen" in dok 8 op donderdagavond 19 juni jl. kwam ook om het leven de heer S. Martinez Villar, afkomstig uit Spanje. Hij overleed in de leeftijd van 54 jaar; was ijzerwerker. Hij had ongeveer 11 dienstjaren. Men kende de heer Martinez Villar als een vakbekwaam, ijverig en plichtsge trouw medewerker. Bij zijn collega's van diverse nationaliteiten was hij zeer gezien, evenzeer ook bij zijn superi euren. Na de requiemmis in Rotterdam is hij in Spanje begraven. sin Afd. Fotografie Het seizoen 1974-1975 is weer afgesloten. En, we mo gen wel zeggen, dat het een bijzonder succesvol seizoen is geweest. Traditiegetrouw is het verenigingsjaar geslo ten met de bekendmaking van de winnaars van de foto- en dia-competitie. De uitslag luidt voor de zwart/wit foto's: 1e prijs - hr. De Bruin 2e prijs - hr. Van Steennis 3e prijs - hr. Kooij voor de dia's: 1e prijs - hr. Hersbach 2e prijs - hr. Goudswaard 3e prijs - hr. Kooij We gaan weer hard werken voor het seizoen 1975-1976 en zullen weer een fijn pro gramma samenstellen, mede aan de hand van tijdens de jaarvergadering door de le den geuite suggesties. Het Bestuur.

Wilton Fijenoord Nieuws | 1975 | | pagina 19