WILTON FIJENOORD NIEUWS Inhoud Personeelsorgaan van de Dok- en Werf- Maatschappij Wilton-Fijenoord B.V. Lid van de RSV Groep. Verschijnt maandelijks Redactie-commissie: ir O. J. van der Vorm, voorzitter; B. Blommers; G. Gort; drs R. A. Kollewijn; S. J. Loos; J. Noor dewier; M. C. Oranje; jhr. ir R. F. P. Röell; J. Vermeulen; M. van Vliet, eind redacteur. Medewerkers: F. W. Dingjan; W. G. Kienhuis; A. A. Potuyt; W. G. E. Valk. Foto van de maand: Kraanschip/Pijpenlegger "Orca" onder ging huidschadereparatie (zie pag. 8) 1 Ombouw "Sea Lion" vordert gestaag 2 Gebruikelijke sportuitwisseling in gezellige sfeer 4 Nieuws van de partners 7 Weer een schip uit China bij WF/ Schade aan steven na aanvaring tegen sluis 8 Offshore vaartuig voor reparatie in dok 8 Onderhoud aan Joegosla- visch schip 9 De 50.900 dwt bulkcarrier - bouwno. 807 - schiet al snel op Straalbuis verscheept naar Denemarken 10 Interview met de heer M. Meulstee 11 Punt 1veiligheid 12 Dankbetuigingen Willy Wilton Fonds Personalia 13 Ideeënbus Vorming en opleiding 16 In memoriam Wij maken onze lezers erop attent, dat het gecombineer de juli/augustus-nummer van het WF-Nieuws eind augus tus zal verschijnen. Het overnemen van artikelen, foto's of gegevens uit dit personeelsorgaan is niet toegestaan, tenzij met duidelijke bronvermelding. Voor het overnemen van foto's is tevens de toestemming van de redactie vereist. Kopij volgend nummer: de kopij voor het juli/augustusnummer dient vóór 10 augustus in het bezit van de eindredac teur te zijn.

Wilton Fijenoord Nieuws | 1975 | | pagina 2