Gebruikelijke sportuitwisseling in gezellige sfeer De muziek in actie B-V SCMEtPSVJW N01W» N011\N\ twee gedeelten aan boord, t.w. het electrisch gedeelte (de dynamo) en de Werkspoor dieselmotor. In het totaal zes van deze complete motoren dus. Ook werd een begin gemaakt met het aanbrengen van de blistertanks. Er komen 23 secties voor van in totaal 2.000 ton zwaar. Deze tanks dienen voor de stabili satie van deze toekomstige pijpenlegger/kraanschip. Daartoe worden in de bodem van de tanks liefst 72 bodem- kleppen van 2x3 meter aan gebracht. De eerste zes tanksecties zijn reeds gearriveerd. Zij zijn in RSV-verband vervaardigd bij Verolme Heusden. Het kantelen van de sectie voor de eerste woonlaag van de accommodatie Bij dertig-jarig bestaan NDSM-personeelsvereniging; Met een feestelijk optreden van de Harmonie Tuindorp Oostzaan werd zaterdagoch tend 31 mei jl. de gebruike lijke soortuitwisseling tussen de RSV-partners NDSM en WF geopend. Ditmaal waren onze medewerkers daarvoor naar Amsterdam getrokken. Het Harmonie-orkest Oost zaan zette het vrolijke ge schal in na het welkomst woord van de secretaris van het Hoofdbestuur van de 30- jarige personeelsvereniging NDSM, de heer De Vries. Daarbij werd na de aubade een aantrekkelijke tocht door de kantine gemaakt, waar de Schiedammers onder het ge not van een kop koffie gast vrijheid genoten. Daar ook werden de lunchpakketten in ontvangst genomen. De heer De Vries: ,,U bent iets vroeger dan wij ver wachtten. Dat betekent geen probleem voor ons en even min voor u, neem ik gaarne aan". Vlekkeloos Op deze gezellige bijeen komst kende niemand pro blemen. De organisatie ver liep vlekkeloos. Met de bus sen, waarmee de Schiedam- .mers naar Amsterdam waren gekomen, gingen nu de ver scheidene groepen naar de overdekte tennisbanen, de biljart-zaal, de school om te schaken, de visstekjes om te baarzen en de voetbalvelden. De meegekomen dames trok ken per bus naar Marken en Volendam. Een fantastisch tochtje. "Om nooit te verge ten", verzuchtte een van de vele charmante deelneem sters. "Alleen de paling was er niet groot", meende een in het jaar van de vrouw meege komen deelnemer. In het sportieve vlak verliep ook alles opperbest. De ten nissers bleken wat moeite te hebben met de kunststofba- nen, waarop de bal nogal eens doorschoot. Minder moeite had men met beslis singen. Die namen de deel nemers zelf: "umpires" de scheidsrechters bij het ten nissen had men echt niet nodig. Binnen De genoeglijke binnenspor ten als schaken en biljarten speelden zich in de bekende sfeer van geconcentreerde stilte met veel sigaretten- en sigarenrook af. Denkende hoofden achter borden met tikkende klokken. Of bij het biljarten klotsende ballen in Met gebogen hoofden, denkend over de probleemstelling beweging gebracht door ge voelig gestuurde pomeransen van fraai verzorgde keuen. En dan de vissers. Het sei zoen was net een dag oud: het jagersinstinct kreeg de vrije loop. De baarzen beten wel verdacht aan één kant: op z'n Amsterdams. De Schiedammers kregen de wit- vis aan de haak, die echter

Wilton Fijenoord Nieuws | 1975 | | pagina 4