16 Vorming en opleiding L.O.I. HARMONIE VRAAGT JEUGDLEDEN Wilton-Fijenoord beschikt over een Harmonie-orkest en een drumband. Het orkest en de drumband worden gere geld aangevuld met jonge muzikanten, die worden op geleid door de Rotterdamse Muziek School. Tijdens hun opleiding spelen de leerlingen met elkaar in de Jeugdharmonie van Wil ton-Fijenoord. De Jeugdhar monie geeft geregeld con certen; zij bezoekt Jeugdfes- tivals, ontvangt andere or kesten en gaat één keer per jaar naar het Jeugd-studie- weekend in Epe. Tijdens deze studie-weekends, wordt er behalve gerepeteerd ook veel gesport, gewandeld en vreselijk veel gelachen. De hoogtepunten vormen altijd de bonte-avond op de zater dag en het slotconcert op de zondagmiddag. De leden van de Jeugdhar monie vormen één grote fa milie, wat zeker niet in de laatste plaats te danken is aan onze dirigent leraar Wim Vos, die ons orkest van af de oprichting in 1962 ge dirigeerd heeft. Met hem hebben wij in die tijd al veel goede resultaten behaald. De lessen worden gegeven in het Clubgebouw van de Harmonie, Nieuwe Water wegstraat 5, Schiedam. Ook de drumband treedt re gelmatig op, onder leiding van zijn tamboermaitre, de heer H. Meijer, meestal 'ome' Henk genoemd. De laatste jaren heeft de drumband uitstekend werk geleverd. Verleden jaar is ze zelfs gepromoveerd naar de afdeling Uitmuntendheid. In- tegenstelling tot vroegere ja ren, waarin drumbands al leen maar marsen maakten, wordt tegenwoordig veel mo derne muziek gespeeld, waarbij gebruik wordt ge maakt van de nieuwste in strumenten. Mochten jullie zin hebberi om lid te worden van de ver eniging, vraag dan aan je ouders, om onderstaand for mulier in te vullen en te stu ren voor 30 sept. 1975 naar de secretaris, de heer W. Rissema, Albardastraat 3, Schiedam. De Jeugdcommissie NIEUWE OOGST Om bij ca. 30° Celsius kopy te leveren voor het WF-Nieuws is geen geringe opgave, behalve als de stof" voor zichzelf het verhaal schrijft. En dat is in dit geval werkelijkheid. De onderstaande personen hebben hun studie dit jaar afge maakt en het daartoe behorende diploma in bezit gekregen. Achter al deze individuele prestaties gaat een geweldig brok doorzettingsvermogen, steeds terugkerend initiatief en blok ken, hard blokken, schuil. Voor de een betekent dit één jaar, de meesten studeren meerdere jaren en verschillende zelfs 5 a 7 jaren. Een geweldig resultaat, dat alleen bereikt kon worden door een geweldige inzet. De afdeling Vorming en Opleiding wenst ieder geluk met het bereikte resultaat en wenst de trotse bezitters veel met en plezier van hun bekroonde inspanning. Het betreft hier M. L. Kramer P. H. Kers R. van Gink P. Wijnberg H.T.S. Werktuigbouw M.T.S. Werktuigbouw (met lof) M.T.S. Scheepsbouw M.T.S. Scheepsbouw S.v.p. invullen in blokletters Naam Adres Gemeente geeft zich hierbij op als leerling van het Jeugdorkest Wilton- Fijenoord. Vader/broer/zuster werkzaam bij Dok- en Werfmaatschappij Wilton-Fijenoord onder administratie no. Afd. Handtekening Ouders P.B.N.A. L. van Drunen P. Jagt F. H. Etman G. R. C. van Opstal C. M. van den Beemt S. Slis Elektrisch Lassen K. Kerkhof R. Rijnhout H. B. van de Woude D. Moti W. Sandvliet S. N. Tel H. v. d. Pol W. Verheul R. H. Tel A. G. Bijtenhoorn Bedrijfstechnicus Staalconstructies Werkmeester Bankwerkerij/Draaierij Bedrijfswerktuigkundige A. Stoombedrijf Bedrijfscorrespondentie Frans Bedrijfscorrespondentie Duits Beginners Gevorderden Ned. Inst. Lastechniek Tubelures Ketellassen

Wilton Fijenoord Nieuws | 1975 | | pagina 18