s Vorming en opleiding i H 17 Kinderen op de fiets zijn "anders" dan volwasse nen op de fiets, passeer ze met bijzondere zorg. Rijd er niet te dicht langs. Help ze een handje. Laat ze eens voor gaan. Laat kinderen altijd en vooral tijdig merken, dat u gaat stoppen. Niet op het laatste moment plot seling remmen. Als u de autosnelweg heeft verlaten, rijd dan met ge matigde snelheid de be bouwde kom binnen. Automobilisten, bedenk dat u zelf ook vaak voet ganger bent! Amerikaanse Week Op gevaar af dat u denkt al weer geconfronteerd te zul len worden met een Ameri kaanse Week, willen wij u alleen op de hoogte stellen van een staartje van de in mei j.l. gehouden Amerikaan se Week. Er was n.l. een prijsvraag uit geschreven met als opdracht "Hoe zal de General Motors auto er uitzien in het jaar 2000?" Helaas hebben er maar wei nig jongeren op gereageerd, maar diegenen die hierover hun gedachten hebben laten gaan, vielen dan ook meteen in de prijzen. En deze prijzen mochten er zijn, prachtige boeken, beschikbaar gesteld door het concern Time/Life en een aantal gratis reizen naar de assemblagefabriek van General Motors in Ant werpen. Net voor het begin van de zomervakantie werden in een kleine bijeenkomst in de Be- drijfsschool de boeken en prijzen overhandigd aan de daarvoor in aanmerking ko mende jongelui. Dit waren de gebroeders Elsacker, Peter Kegel, Rens de Ronde en de gebroeders Valk. Het behoeft geen betoog, dat de prijswinnaars en ouders ook nog getrakteerd werden op limonade en koek. De prijs van General Motors Continental voor genoemde jongelui, en voor elke hon derdste bezoeker aan de Openbare Lessen op 3 mei j.l., zal verwezenlijkt worden op vrijdag 24 oktober a.s. wanneer de hele groep een dag te gast is bij gastheer Later dan gewoonlijk maar op tijd voor de start van de nieuwe cursus, werd op 2 september j.l. aan de groep cursisten Algemene Inrich ting Machinekamer officieel medegedeeld welk resultaat hun studie heeft opgeleverd. Voor dit doel samengekomen in de kantine "Kop-Haven", sprak de heer Ir. D. M. Bak ker, plaatsvervangend hoofd van de Reparatie, enige be- hartenswaardige woorden over de vakopleiding in het algemeen en over het vak- General Motors te Antwerpen. Dit belooft een grootse dag te worden met niet alleen tech nische hoogtepunten maar ook met een paar verrassin gen, die G.M.C. in petto heeft. Alle gasten krijgen nog per soonlijk bericht met vermel ding van het programma. manschap in de afdeling Re paratie in het bijzonder. De heer Bakker bracht zijn dank over aan de afdeling Vorming en Opleiding en in het bijzonder aan de heer Kieinherenbrink (afdeling Re keningen Reparatie) die op, korte termijn bereid gevon den werd deze cursus aan de drie leerjaren te geven. Daarna overhandigde de heer Bakker aan de cursisten hun overgangsbewijs naar resp. bet tweede of derde cursus jaar en de certificaten aan De heer Bakker reikt een diploma uit Reus de Ronde met zijn werkstuk a. a J 'f -

Wilton Fijenoord Nieuws | 1975 | | pagina 19