L Kijkje over de grenzen voor verdere verruiming 18 Tweede jaar W. Roozeboom M. A. van den Adel H. A. Mostert M. Bruin T. van der Tuin C. de Ridder J. Sluimer F. van der Kruk L. M. van Veen Derde jaar R. Stolk A. van der Berg W. L. Kreischer W. M. van de Meer J. P. den Uyl M. J. Zijlmans C. J. Seket Het overhandigen van de diploma's door de heer Roozendaal die cursisten die na drie ja ren het examen hebben be haald. Naast de felicitaties overhan digde de spreker ook een ca deautje namens de werf, dat door de cursisten met enthou siasme werd geaccepteerd. Hieronder volgen de namen van hen die de cursus met succes hebben afgesloten. Eerste jaar D. Prook G. Admiraal G. W. van Dalen M. van Delden J. J. van Koeveringe L. van den Eikhoff Rijbewijs Kraanbesturen Een tweede evenement in het kader van Vorming en Oplei ding speelde zich medio sep tember af. In de conferentiekamer van de Bedrijfsdienst had zich een gezelschap verzameld waaruit mocht worden afge leid dat er iets bijzonders zou plaatsvinden. Gastheer, de heer Roozendaal, begroette de heer Wilton, de heer Hof stee, chef garage, de heer Van der Hoek, baas kraanrij ders, de heren Eijkenboom en Meulendijk namens de On dernemingsraad, de Chef Vorming en Opleiding en de heer Van der Bie en de zes heren waar het eigenlijk om zou gaan. Deze zes kraanrijders zijn n.l. de eerste kraanrijders bij Wilton-Fijenoord die zich ge durende ruim een half jaar intensief hebben voorbereid op het officiële examen "Rij bewijs Kraanbesturen", dat door de Stichting Bemetel wordt geëxamineerd. Dit op zich was al een bijzonder feit. Een ander opvallend facet is, dat deze cursus experimen teel gegeven is aan 2 paral- lelgroepen cursisten, die al len gerecruteerd waren uit de volgende R.S.V.-bedrijven: R.D.M., V.D.S.M., N.D.S.M., De Schelde en W.F. Deze cursus, die op ons be drijf werd begeleid door een begeleidingscommissie, die was samengesteld uit oplei- dings- en produktiefunctio- narissen van de deelnemen de bedrijven. Het was dan ook voor de be drijfsleiding, de zes geslaag de deelnemers en de afdeling Vorming en Opleiding een plezierige bijeenkomst waar de heer Roozendaal onder het toeziend oog van de ge noemde heren de "Rijbewij zen Kraanbesturen" overhan digde aan de heren: Van Leeuwen, Boon, Hartman, Muis, Winters en Purchase. Valk Voor de derde maal uitwisseling met Britse jongeren "Het is de derde keer, dat een dergelijke uitwisseling plaatsvindt. We hebben er al de nodige ervaring mee op gedaan". Op maandagmor gen 18 augustus j.l. wilde de heer Wilton dat best kwijt, toen hij in de Kantine Hoofd kantoor de Britse gasten wel kom heette. Zij waren 's zondags in Hoek van Holland aangekomen: de eigenlijke "startplaats" van het uitwisselingsprogramma tussen WF met Merseyside Training Council (Liverpool) en East Kilbride and District Engineer Group Training (East Kilbride, Schotland). De heer Wilton zei tot de zes

Wilton Fijenoord Nieuws | 1975 | | pagina 20