Dankbetuigingen Personalia 21 Toespraak van de heer Meulendijk Tot die "therapie" behoort ook als experiment het voor het eerst bijeen zijn in het introductiekamp in Hilvaren- beek. Meteen al in augustus: vers van de lever. Ook volgde een belichting van de zijde van de Ondernemingsraad, namens welke de heer Meu lendijk middels een korte toespraak voor het voetlicht trad. Hij zette onder meer uit een, dat de Raad helpt toe zicht uit te oefenen op de Arbeidswet in overleg met Directie en het personeel. En tot slot: "Ik wens jullie toe veel werklust en succes. Dat laatste geldt ook de leraren". Hierna hield de heer Van de Geer zich bezig met het be kend maken van de klasse indeling. De heer Voorbach kon zich vervolgens wijden aan de ad ministratieve formaliteiten, waarbij hij ook één en ander uiteenzette, terwijl de heer Jonk de beslommeringen van het personeelsvervoer voor zijn rekening nam. Een uur was uitgetrokken voor het ge ven van instructies betreffen de zaken als plaats, klok, klokkaarten, gereedschap, koffie-automaten e.d. Ook werfpasfoto's de orde. Veiligheid kwamen aan 's Middags kreeg Veiligheids inspecteur Potuyt ruim de ge legenheid om de leerlingen een uitvoerige informatie te geven over beschermings middelen. Ook het bedrijfs- journaal werd vertoond. Gedacht werd evenzeer aan het uitreiken van overalls, le gitimatie- en buskaarten en noem maar op. Kortom: een dag overvol van nieuwe indrukken voor onze "prille" bedrijfsschoolleerlin- gen. Maar toch in ruime ma te op hun gemak gesteld door iedereen, waarbij de inzet van het totale lerarenkorps beslist niet onvermeld mag blijven. Want die inzet was er die dag. Maar is er zeker ook het hele jaar Mede namens de kinderen dank ik de directie, chefs en collega's voor het medeleven betoond tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn man. Het was voor ons een grote steun. mevrouw J. van der Steen van Dijk Langs deze weg wil ik mede namens de kinderen een ieder hartelijk bedanken voor de betoonde belangstelling tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn echtge noot. mevrouw P. Betist-Schillert Ondergetekende wil langs deze weg zijn hartelijke dank uitspreken aan de "Vlam- boog" voor de belangstel ling, bloemen, fruit, kaarten, telefoontjes, bezoeken aan het ziekenhuis en thuis in verband met zijn langdurig ziekbed. G. van Gent Mede namens mijn vrouw dank ik de heren Van Baarle (Elektrotechniek) en M. van Dijk (B.B.W.) voor hun per soonlijke belangstelling tij dens mijn ziekte. Verder alle assistent-bedrijfs leiders, bazen, onderbazen, bankwerkers, transporteurs, plaatwerkers, ijzerwerkers, etc. voor hun collegialiteit gedurende de 15 jaar, die ik als onderaannemer van de firma De Hoop N.V. bij Wil- ton-Fijenoord mocht door brengen. Allen waren voor mij fijne collegae, waardoor een pret tige samenwerking mogelijk was. De jaren die ik bij Wilton- Fijenoord heb doorgebracht, zal ik niet snel vergeten. Ik wens dat het u allen zeer goed mag gaan in werk en gezondheid. Ab van Duuren DE HOOP N.V. In verband met het bereiken van de pensioengerechtigde leeftijd is op onderstaande data eervol ontslag verleend aan: H. L. Koelewijn bankwerker 26-9-1975 J. Kreuk magazijn bediende 26-9-1975 M. Bot projectbaas 27-9-1975 H. Sluimer dokmeester 27-9-1975 Dankbetuigingen werden ontvangen i.v.m. 40-jarig jubileum van: C. Loene H. Lubbers 25-jarig jubileum van: J. B. Bel J. L. Harmsen J. Wetter Het bereiken van de pen sioengerechtigde leeftijd: O. Smit WILLY WILTON FONDS Verkoop van oud materiaal in de maanden juli en aug. 1975 1470,96.

Wilton Fijenoord Nieuws | 1975 | | pagina 23